Fiszki niderlandzki - wygodna nauka języka niderlandzkiego | jezykiobce.pl

Fiszki niderlandzki

Język niderlandzki nie należy do najpopularniejszych języków obcych w Polsce, jednak jego znajomość może stanowić spory atut. Z pewnością powinna otworzyć wiele drzwi na rynku pracy, nie tylko jeśli chodzi o emigrację, ale również zatrudnienie w holenderskich firmach działających na polskim rynku. Czy tego języka można uczyć się samodzielnie? Oczywiście, zresztą bardzo skutecznie stosując odpowiednie materiały dydaktyczne, w tym między innymi fiszki. Niderlandzki przestaje miecz wówczas przed nami tajemnice w zakresie słownictwa i użytecznych zwrotów, które przydadzą się szczególnie na początku przygody z tym językiem.

Dlaczego warto uczyć się języka niderlandzkiego

Holandia jest wciąż dość atrakcyjnym kierunkiem emigracji zarobkowej dla wielu Polaków. To jedna z przyczyn, dla których znajomość języka niderlandzkiego może okazać się przydatna, a nawet niezbędna. Poza Holandią, w tym języku porozumiemy się także między innymi z mieszkańcami północnej części Belgii. Jednak nawet nie planujący migracji, język niderlandzki może być atutem na rynku pracy ze względu na obecność holenderskich firm w naszym kraju. Tego języka można uczyć się samodzielnie, w czym pomocne będą fiszki. Niderlandzki w zakresie podstawowych zwrotów będzie także użyteczne w trakcie podróży turystycznych. Chodzież mieszkańcy Holandii na ogół świetnie posługują się językiem angielskim, znajomość choćby zwrotów grzecznościowych i słownictwa z pewnością zrobi na nich wrażenie.

Tradycyjne i nowoczesne fiszki

Fiszki stanowią od lat wprowadzono na tą metodę nauki języków obcych. Słownictwa i zwrotów uczymy się najlepiej właśnie poprzez fiszki. Niderlandzki nie stanowi pod tym względem wyjątku. Tradycyjne drukowane fiszki to świetne narzędzie do nauki skierowane przede wszystkim do wzrokowców, dzięki któremu zapamiętamy pisownię. Jednak nowoczesne fiszki, które są dostępne w ofercie naszego wydawnictwa, idą o krok dalej. Przy ich użyciu można także poznać podstawy gramatyki, a do niektórych zestawów dołączono także płyty CD z programem zawierającym nagrania. W ten sposób każdy adept języka niderlandzkiego może uczyć się również prawidłowej wymowy, które będzie bardzo przydatna w trakcie konwersacji z mieszkańcami Holandii czy Północnej Belgii.

Fiszki - niderlandzki bez tajemnic na różnych poziomach zaawansowania

W ofercie naszego wydawnictwa mi brakuje zestawów fiszek skierowanych do kursantów na różnych poziomach zaawansowania. Niektóre z nich zawierają podstawowe słownictwo i zwroty, inne wykraczają poza poziom podstawowy i będą przydatnym narzędziem również dla osób kontynuujących naukę tego języka. Fiszki są uszeregowane w grupy tematyczne, co ułatwia naukę. Ich atutem jest eleganckie wydanie i obecność nagrań.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć