1000 słów angielski mp3 - skuteczna nauka | jezykiobce.pl

1000 słów angielski mp3

Według powszechnej opinii znajomość tysiąca słów wystarczy do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. W tej kategorii umieściliśmy więc materiały, które pozwolą na ich opanowanie w bardzo wygodny sposób. Przydatne są przede wszystkim fiszki, zawierające najważniejsze 1000 słów. Angielski mp3 to optymalna forma nauki także dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na doskonalenie biegłości językowej.

Dlaczego fiszki mp3 to optymalna forma nauki angielskiego?

Fiszki są od lat znane jako jedna z najskuteczniejszych form nauki języka obcego, szczególnie jeśli chodzi o przyswajanie słownictwa i zwrotów. Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszy się ich udoskonalona wersja w postaci fiszek mp3. Dzięki nim możemy nie tylko skutecznie zapamiętywać słowa i zwroty, ale jednocześnie uczyć się prawidłowej wymowy. A przecież nie każdy z nas jest wzrokowcem. Skojarzenia dźwiękowe pozwalają na jeszcze szybszą naukę. Co więcej, z tego rodzaju fiszek możemy uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, na przykład w drodze do pracy, bez obaw o ich zgubienie lub rozsypanie. Jeśli celem jest na przykład nauczenie się najczęściej używanych 1000 słów. Angielski mp3 w postaci fiszek stanowi optymalne rozwiązanie, a jednocześnie jest bardzo przyjemną formą nauki.

1000 słów – angielski mp3 w ofercie naszego wydawnictwa

1000 słów – angielski mp3 to pakiety fiszek przeznaczonych dla użytkowników o różnym poziomie znajomości języka angielskiego. Podstawowy zestaw odpowiadający poziomom A1-A2 zawiera najważniejsze słowa, dzięki którym błyskawicznie opanujemy podstawową komunikację w codziennych sytuacjach. To dobra baza do dalszej nauki, albo doskonała metoda przygotowania się do wyjazdu zagranicznego. W naszej ofercie dostępne są również zestawy zawierające kolejne 1000 słów – angielski mp3 na poziomie średnio zaawansowanym czy zwroty użyteczne w Business English. Pakiety zawierają wspomniane nagrania, jak również specjalny program umożliwiający aktywny trening. Mogą także stanowić doskonałe uzupełnienie nauki przy pomocy tradycyjnych, drukowanych fiszek.

Fiszki z 1000 najważniejszych zwrotów w zestawach do nauki

W naszym wydawnictwie uważamy, że efektywna nauka polega na wykorzystywaniu kilku metod i każdej szansy do poznawania języka. Dlatego fiszki mp3 zawierające 1000 słów są również dostępne w wersji papierowej w zestawie z programem jako Angielski. Fiszki PLUS. 1000 najważniejszych słów dla początkujących. Dzięki programowi jesteśmy w stanie utrwalać słownictwo i uczyć się praktycznego wykorzystywania i poznawania bieżąco słownictwa.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć