Niemiecki mp3 - kurs języka niemieckiego do słuchania | jezykiobce.pl

Fiszki mp3 niemiecki

Dzięki znajomości języka obcego dużo łatwiej jest nam funkcjonować w sferze zawodowej i towarzyskiej. Oprócz angielskiego najczęściej wybieranym językiem jest niemiecki. Nie bez powodu. Dla około 120 mln ludzi jest językiem ojczystym (m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu). Język niemiecki jest niezwykle popularny w naszym kraju głównie ze względu na szansę uzyskania dobrej posady w międzynarodowej firmie. Jednak wiele osób uczy się go zwyczajnie dla przyjemności i w celach turystycznych. Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego korzystając z fiszek mp3?

Fiszki mp3 – niemiecki nigdy nie był łatwiejszy!

Ucząc się języka obcego dużo osób ma problemy z barierą dotyczącą mówienia. Fiszki mp3 pomagają rozwiązać ten problem. Wybierając zestaw oparty na zwrotach konwersacyjnych uczymy się nowego słownictwa powtarzając za lektorem najważniejsze słowa i zdania przydatne na co dzień. Co ważne, każde słowo przedstawione jest w konkretnym kontekście, co w znaczący sposób ułatwi jego zrozumienie i zapamiętanie. Z fiszek możemy korzystać w każdej wolnej chwili, gdy tylko możemy pozwolić sobie na głośne powtarzanie usłyszanych zwrotów. Gdy jedziemy autobusem czy jesteśmy na spacerze równie dobrze można powtarzać w myślach. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń i wymówek! Nawet podczas sprzątania w domu warto uruchomić nagrania. Jakie jeszcze umiejętności rozwijają fiszki mp3? Niemiecki, jak każdy inny język, wymaga śledzenia postępów poprzez testy – program komputerowy zawiera ćwiczenia, które wersyfikują nasze umiejętności.

Fiszki z podziałem na kategorie

Ze względu na duże zainteresowanie fiszkami mp3 po niemiecku wydawnictwo EDGARD oferuje materiały dostosowane do różnych potrzeb kursantów. Znajdziemy w nich między innymi fiszki niemieckie dla opiekunów i pracowników w Niemczech, materiały dla dzieci, a nawet kryminały, które sprzyjają zapamiętywaniu. Zestawy pozwalają nauczyć się języka niemieckiego w bardzo naturalny sposób, w oparciu i współczesne słownictwo. Fiszki mp3 są na różnych poziomach zaawansowania. Dedykowane są zarówno osobom początkującym, jak i tym, które kontynuują naukę. Dlaczego jeszcze warto postawić na fiszki mp3? Niemiecki nie jest trudnym w nauce językiem, ale wymaga od nas ciągłych postępów. Fiszki są bardzo przystępną formą nauki i nie nudzą się tak szybko jak tradycyjne podręczniki. Stanowią doskonałe uzupełnienie innych materiałów dydaktycznych i kursów. Dzięki nim możemy również przygotować się do matury czy egzaminów certyfikacyjnych. Z pewnością pomogą w ćwiczeniu prawidłowej wymowy oraz akcentu.


 

Loading...