Aplikacja do nauki angielskiego - ucz się wygodnie! | jezykiobce.pl

Ucz się w dowolnym miejscu i czasie! Aplikacja do nauki angielskiego to skuteczny sposób na zapamiętywanie słówek, zwrotów, idiomów. Pobierz i ucz się kiedy tylko zechcesz!

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to wręcz konieczność. Jednocześnie wciąż brakuje czasu na efektywną i systematyczną naukę. Jednak istnieją pewne sposoby, by móc oswajać się z językiem obcym w dowolnym miejscu i czasie.

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Jedną z wymówek, przez które nie rozpoczynamy nauki języka angielskiego jest brak czasu. Gdy wracamy z pracy lub szkoły marzymy o błogim odpoczynku, a nie wertowaniu podręcznika. Z tego względu dla osób zabieganych idealną alternatywą jest aplikacja do nauki angielskiego. W ten sposób możemy uczyć się wszędzie i o każdej porze dnia, na przykład jadąc autobusem, idąc do pracy lub spacerując. Aplikacje dostępne są na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Można je mieć na swoim iPhonie, iPadzie oraz smartfonach i tabletach z systemem Android. Aplikacja do nauki angielskiego może zawierać obszerne zestawy tematyczne, na różnych poziomach zaawansowania, na przykład zwroty używane w życiu codziennym, podczas podróży czy w miejscu pracy (Business English).

Nauka może być przyjemnością!

Aby dobrze nauczyć się języka angielskiego, bardzo ważna jest systematyczność. Po pewnym czasie możemy być znużeni wertowaniem podręczników. Jest to kolejny argument za ciekawymi aplikacjami, które możemy mieć zawsze przy sobie. Jednymi z efektywniejszych są iFiszki, które łączą w sobie skuteczne sposoby opanowania języka - nauka słówek i zwrotów, testy oraz powtórki. Dzięki iFiszkom można opanować materiał znacznie szybciej! A może wciągające gry do nauki języków obcych? Różnorodne quizy nie pozwolą nam się nudzić! Można zapraszać do zabawy swoich znajomych, wyzwać na pojedynek i pokonywać losowych przeciwników. W końcu nauka może być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Poprzez gry językowe można poznać różnorodne słowa, idiomy i zwroty z dowolnych kategorii tematycznych.

Idealne uzupełnienie tradycyjnej nauki

Szczególnie na początkowym etapie nauki tradycyjne podręczniki są bardzo ważne. Jednak aplikacje są świetnym dodatkiem, niezależnie od stopnia zaawansowania. Ciekawe ilustracje w grach czy iFiszkach w dużym stopniu wpływają na zapamiętywanie. Szczególnie dla wzrokowców jest to bardzo skuteczna metoda nauki. Dodatkowo grając w gry dochodzi element rywalizacji, co działa na nas jeszcze bardziej motywująco. Wówczas mimowolnie uczymy się nowych słówek. Aplikacja do nauki angielskiego taka jak iFiszki pozwala również śledzić postępy rozwiązując testy końcowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć