• -50%
Angielski. Fiszki SCHOOL Are spiders scary? (500 fiszek +program i nagrania do pobrania +kolorowe przegródki)

Poziomy:

  • A0
  • A1

Nauczysz się:

Angielski. Fiszki SCHOOL Are spiders scary? (500 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki)

500 słówek i zdań, dzięki którym dasz radę na egzaminie ósmoklasisty!


57,05 zł

Opis

Nowe wydanie Fiszek SCHOOL „Are spiders scary?” to wygodny i skuteczny sposób nauki języka angielskiego. Zestaw zawiera sprawdzone, najbardziej przydatne i wyselekcjonowane przez czytelników fiszki z bestsellerowych dwóch części Fiszek School: "I like strawberries" i  "Do you enjoy watching action films?". Nowe zestawienie fiszek powstało z myślą o uczniach klas 4-8 szkoły podstawowej, w celu efektywnego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Zawiera 500 fiszek, nagrania native speakerów i program komputerowy z ćwiczeniami.

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki, który pozwoli twojemu dziecku w ciekawy i nienużący sposób opanować słownictwo i gramatykę, które są wymagane na egzaminie ósmoklasisty. Kolorowe ilustrowane fiszki uprzyjemnią naukę i ułatwią zapamiętywanie słówek.

Dzięki przykładom użycia zwrotów w zdaniach dzieci nauczą się, jak konstruować poprawne wypowiedzi i używać poznanych słów i zwrotów w kontekście.

Do pakietu dołączono program komputerowy (do pobrania online) z licznymi ćwiczeniami, grami i nagraniami mp3 w wykonaniu profesjonalnych lektorów – wyłącznie native speakerów. Z programem można przygotowywać własne playlisty i rozwiązywać zadania, które pomogą utrwalić słownictwo i sprawią, że nauka będzie jeszcze ciekawsza!

Angielski. Fiszki SCHOOL Are spiders scary? (500 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki)

Fiszki SCHOOL to:

  • 500 słówek i wyrażeń użytych w kontekście
  • nagrania słówek w wykonaniu native speakerów
  • program komputerowy z ćwiczeniami do utrwalania poznanego słownictwa


Autorką ilustracji jest Małgorzata Wysocka.

Wymagania sprzętowe:
system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

  • ISBN: 978-83-6605-317-5
  • Data wydania: 24.08.2018
  • Zawartość: Fiszki , Program
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć