Poziom: A2-B1
Norweski w ćwiczeniach (Książka)

Norweski w ćwiczeniach (Książka)

Aktywna i skuteczna nauka języka norweskiego dla znających podstawy i średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-6182-880-8
Data wydania: lipiec 2010
Stron: 152

Opis

NORWESKI w ćwiczeniach to:
- ponad 200 różnorodnych ćwiczeń wzbogacających słownictwo,
- w każdym rozdziale ćwiczenia utrwalające gramatykę,
- 30 rodzajów ćwiczeń m.in. łamigłówki, krzyżówki, prawda/fałsz, zagadki,
- 14 rozdziałów tematycznych obejmujących najpopularniejsze zagadnienia,
- słowniczek norwesko-polski.

Norweski w ćwiczeniach to zestaw ponad 200 ćwiczeń leksykalnych wzbogacających słownictwo, sprawdzających oraz utrwalających wiedzę. W każdym rozdziale także ćwiczenia utrwalające gramatykę języka norweskiego.

Podręcznik składa się z 14 rozdziałów tematycznych systematyzujących najpopularniejsze zagadnienia: podróże, praca, rodzina, czas wolny, życie towarzyskie i inne. Ponad 30 rodzajów ćwiczeń, m.in. krzyżówki, rebusy, diagramy, tabelki czy zadania typu prawda/fałsz, zachęcają do aktywnej nauki, a językowe łamigłówki ułatwiają samodzielne sprawdzenie wiedzy. Dodatkowo na końcu książki umieszczono słownik norwesko-polski.

Książka adresowana jest do wszystkich, którzy chcą wzbogacić zasób słownictwa, sprawdzić znajomość gramatyki oraz poznać ciekawostki dotyczące Norwegii. Podręcznik uczy także idiomów oraz popularnych powiedzeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Kończąc kurs podstawowy z norweskiego, czułam niedosyt dlatego zakupiłam Norweski w ćwiczeniach. Uzupełniłam i wzbogaciłam słownictwo, a tym samym stale utrwalam wiedzę. Polecam gorąco!

- , 2015-09-17

Kurs AUDIO i \"Norweski w ćwiczeniach\" to dla mnie pierwsze spotkanie z norweskim. Uzupełniają się. Do nauki potrzebna jest przede wszystkim ścieżka dźwiękowa a teksty dopełniają naukę. Dla mnie ważna jest gramatyka bo co to za nauka bez znajomości reguł. Ta książka utrwala poznane zwroty i zasady gramatyczne. Nie pogniewałabym się gdyby w przyszłości dołączono do niej płytkę z nagraniami (chociaż części tekstów).

- , 2014-01-27

Bardzo ciekawa forma na przećwiczenie norweskiego. Interesujące zadania oraz słówka i zwroty, dla których warto sięgnąć po tę pozycję.

- , 2013-11-20

Bardzo dobra pozycja. Początkujący, którzy już zapoznali się z podstawami języka mają szansę przećwiczyć materiał oraz wzbogacić słownictwo.

- , 2013-10-30

Doskonałe aby utrwalić poznany materiał!!! Wszystko przejrzyste i zrozumiałe!!! Duży plus za ciekawostki o Norwegii! Polecam każdemu!!!

- , 2013-05-24

Bardzo dobre ćwiczenia można się wiele nauczyć bardzo polecam

- , 2013-03-04

super =) polecam =)

- , 2012-09-24

Po nauce języka za pomoca kursu \"Norweski w ćwiczeniach\" jest genialnym materiałem na wypróbowanie tego w praktyce. Miłe dla oka przejrzyste. Wszystko zachęca. I te ciekawostki. Jak całość kursu genialne i przejrzyste aż chce się uczyć!

- , 2011-06-20
Podziel się ze znajomymi