Niemiecki dla dzieci 7 Diamentów (1 x CD-ROM)
Produkt chwilowo niedostępny

Niemiecki dla dzieci 7 Diamentów (1 x CD-ROM)

Gra edukacyjna od lat 7.

ISBN: 590-76-0864-601-0
Data wydania: maj 2009

Opis

Gra
Dzieci uczą się niemieckiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby - przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

Nauka słówek
Wędrując po zagadkowym Mieście Twoje Dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe...), a w nich nauczy się aż 400 słówek - pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez profesjonalnych lektorów.

Słownik 1000 słówek
Dodatkowo, w programie znajduje się niemiecko-polski słownik, zawierający aż 1000 słówek!

Gry i animacje
7 diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra długo się nie nudzi.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

7 Diamentów

Bardzo fajna gra ,wszyscy z niej korzystamy. Poznanie tych słówek pomaga w innym kursie niemieckiego(Profesora Klausa). Bardzo nam się podoba i mamy nadzieję że kiedyś powstanie kolejna cześć może z krótkimi zdaniami i dialogami.Polecamy bardzo serdecznie nie tylko dzieciom. :D

- , 2017-10-22

7 Diamentów jest fajną grą zarówno dla mojego dziecka jak i dla mnie :) Rywalizujemy ze sobą kto zdobędzie więcej skarbów a przy okazji zabawy mimowolnie uczymy się nowych słów.

- , 2013-12-10

Mam już 7 diamentów j. angielski, ale na pewno kupię jeszcze niemiecki, jest super. Przydałby się taki sam program dla dorosłych z większą ilością słówek. Dla wzrokowców nauka przyjemna i nadzwyczaj skuteczna, zapomijcie o kuciu słówek na pamięć, same wchodzą do głowy i nie uciekają. Gratuluję pomysłu!

- , 2011-05-30
Podziel się ze znajomymi