• -20%
-20%
Niemiecki Egzamin gimnazjalny - Testy (Książka + Audio CD)

Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Niemiecki Egzamin gimnazjalny - Testy (Książka + Audio CD)

14 testów tematycznych przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego


  • ISBN: 978-83-6182-836-5
  • Data wydania: styczeń 2010
  • Stron: 208
  • Zawartość: Książka , Płyta CD
23,71 zł
18,97 zł

Opis

Niemiecki Egzamin gimnazjalny - Testy
- unikalny zbiór 14 testów tematycznych zgodnych ze standardami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej,
- przystępne omówienie całego egzaminu oraz wszystkich typów zadań,
- praktyczne wskazówki - dowiedz się, jak nie stracić punktów na egzaminie,
- polecane jako uzupełnienie nauki w szkole i na zajęciach dodatkowych,
- ciekawe i różnorodne zadania na rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz reagowanie językowe,
- transkrypcje nagrań, klucz odpowiedzi,
- gratis - płyta z wysokiej jakości nagraniami wyłącznie native speakerów.

Niemiecki Egzamin gimnazjalny - Testy to unikalny zbiór testów tematycznych pomocny w przygotowaniu do egzaminu końcowego. Książka pozwala poznać wszystkie typy zadań egzaminacyjnych, sprawdzić umiejętności, uzupełnić braki oraz umożliwia gruntowną powtórkę przed egzaminem.

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest przede wszystkim do uczniów gimnazjum, przygotowujących się do egzaminu, a także do uczniów pierwszej klasy liceum, chcących przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów. Zbiór testów może być także pomocny dla nauczycieli - zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub korepetycji.

Podręcznik obejmuje 14 testów podzielonych tematycznie. Każdy test jest zbudowany identycznie jak prawdziwy egzamin - znajdują się w nim zadania na rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz reagowanie językowe. Zawarte w testach zadania są zgodne ze standardami egzaminacyjnymi oraz nową podstawą programową. Przejrzysty układ graficzny oraz urozmaicony ilustracjami materiał sprawiają, że uczeń poczuje się jak na prawdziwym egzaminie. W specjalnie opracowanym na potrzeby podręcznika kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązania. Dodatkowo zamieszczono pełny zapis nagrań do zadań sprawdzających rozumienie ze słuchu i reagowanie językowe.

Płyta Audio obejmuje ponad 40 minut nagrań specjalnie dobranych lektorów. Prezentują oni różne, dające się usłyszeć podczas prawdziwego egzaminu, akcenty. Nagrania umożliwiają osłuchanie się z językiem i przede wszystkim sprawdzają umiejętność rozumienia ze słuchu.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć