Poziom: A2-C1
Profesor Klaus 5.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje  (2 x CD ROM)
Produkt chwilowo niedostępny

Profesor Klaus 5.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje (2 x CD ROM)

Kompletny kurs rozumienia ze słuchu i konwersacji dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

ISBN: 590-37-9276-752-4
Data wydania: listopad 2005

Opis

Profesor Klaus 5.0 - Rozumienie ze słuchu i Konwersacje to najnowsza wersja programu cieszącego się uznaniem użytkowników; w sposób kompleksowy kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem niemieckim. Dialogi, scenki, filmy wideo (łącznie blisko 100) oraz setki nagranych zdań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia i tłumaczenia.

Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem niemieckim. Dzięki temu, że materiał został podzielony na 3 stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Interesujące tematy i niebanalne ćwiczenia kształcą umiejętność rozumienia języka mówionego, a dobór zagadnień sprawia, że program stanowi doskonałe przygotowanie do matury, egzaminu ZD. Idealnym uzupełnieniem kursu jest .

O programie

Współczesne filmy i interesujące tematy
Materiał do kursu został oparty na współczesnym, codziennym języku Niemców. Interesujące filmy pokazują Berlin oraz prezentują autentyczne wypowiedzi przechodniów. Praktyczne dialogi i gotowe zwroty, których uczy program, przydadzą się w czasie podróży, rozmowy o pracę, zagranicznych zakupów, lub luźnej pogawędki z cudzoziemcem. Program uczy żywego języka i praktycznego słownictwa.

Filmy, obszerne nagrania, dialogi i bogato ilustrowane ćwiczenia skutecznie uczą języka niemieckiego
Każdy z blisko 50 filmów i obszernych nagrań posiada transkrypcję pomocną zwłaszcza dla początkujących. Scenki z udziałem 11 profesjonalnych lektorów o zróżnicowanym akcencie kształcą analizator słuchowy i jednocześnie wzbogacają słownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe. Dzięki bogactwu multimediów nauka jest skuteczna i przyjemna.

Profesor Klaus przygotowuje do matury, egzaminów wstępnych, ZD
Program idealnie przygotowuje do matury, egzaminu ZD, w szczególności do części Listening Comprehension oraz Speaking. Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwoli opanować wszystkie niezbędne umiejętności - rozumienie długich tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie; poszerzysz słownictwo oraz opanujesz trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

Nagrywanie przez mikrofon i interaktywne dialogi doskonalą prawidłową wymowę
Dzięki systemowi nagrywania przez mikrofon nabierzesz dobrego akcentu. Specjalnie opracowana konstrukcja dialogów daje możliwość aktywnego uczestniczenia w rozmowie - wcielenia się w jedną z ról, co skutecznie przełamuje opór przed mówieniem po niemiecku. Nagrywanie pozwala samodzielnie doskonalić prawidłową wymowę - bezstresowo i o wiele szybciej niż w tradycyjny sposób.

Indywidualne konta Użytkownika i czytelne statystyki wyników
Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika program idealnie nadaje się dla całej rodziny. Każdy może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie. Profesor analizuje wyniki i przedstawia je w formie czytelnych statystyk, pozwalających szybko zorientować się, którym zagadnieniom należy poświęcić większą uwagę.

Wygodny słownik niemiecko-polski - 14 000 haseł oraz tłumaczenia dialogów i zdań
Dołączony do programu obszerny słownik umożliwia szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazów; wraz z tłumaczeniami wszystkich zdań i dialogów ułatwia rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń i aktywnie wzbogaca słownictwo.

Drukowany Poradnik i przejrzysta Instrukcja obsługi
Program posiada intuicyjny interfejs i praca z nim nie wymaga szczególnej wiedzy informatycznej. Drukowany Poradnik oraz wyczerpująca Pomoc radzą, jak najlepiej wykorzystać Profesora i w jaki sposób przygotować się do egzaminów.

Oprawa graficzna
Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs, a wszystkie jego części są ze sobą zintegrowane. Niewątpliwą zaletą wersji 5.0 jest nowoczesna, profesjonalna i niezwykle atrakcyjna grafika - w tym setki oryginalnych zdjęć z całego świata.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Bardzo fajne filmy i nagrania - język żywy, nagrania dokonane przez native speakerów. Bogactwo ćwiczeń. Jedynie przydałoby się dodać znaki niemieckie do wyboru, żeby nie trzeba było doinstalowywać elementów Windowsa.

- , 2014-11-07

Kurs bardzo mi się podoba. Jest mnóstwo różnych ćwiczeń i rzeczywiście zaczynam sporo rozumieć. Naprawdę godny polecenia.

- , 2013-12-10

Jak wszyscy wiemy nauka języka jest trudna...
Dzieki temu kursowi łatwiej zacząć się porozumiewać i rozumieć j.niemiecki.
Szczerze polecam!!!

- , 2013-07-30
Podziel się ze znajomymi