Poziom: A1-A2
Niemiecki Kryminał z samouczkiem + audiobook Sein letzter Fall

Niemiecki Kryminał z samouczkiem + audiobook Sein letzter Fall

Czytasz wciągającą historię kryminalną i uczysz się niemieckiego!

ISBN: 978-83-7788-642-7
Data wydania: kwiecień 2016
Stron: 248

Opis

Jeśli na myśl o wkuwaniu niemieckiego słownictwa i regułek gramatycznych zaczynasz kompulsywnie ziewać, Kryminał z samouczkiem Sein letzter Fall to idealne rozwiązanie! Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

W tajemniczych okolicznościach ginie emerytowany członek zespołu policji kryminalnej. Szybko zamknięta sprawa nie daje spokoju młodej komisarz. Śledztwo na własną rękę doprowadzi ją do wydarzeń z czasów NRD...

Kryminał z samouczkiem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka niemieckiego (poziom A1-A2). Forma kryminału pozwala poznać współczesne niemieckie słownictwo i struktury gramatyczne w kontekście, w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu

Audiobook zinterpretowany przez profesjonalną, niemiecką lektorkę uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.

Kryminał z samouczkiem to:
- trzymająca w napięciu akcja
- tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach; sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki
- solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz stopniowo i w małych porcjach
- blisko 140 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowy materiał

W pakiecie:
- książka
- GRATIS audiobook czytany przez native speakera
- e-book do pobrania (kod w środku książki)

Wpisz kod z książki i odbierz e-booka >>

Niemiecki Kryminał z samouczkiem + audiobook Sein letzter Fall - nauka języka niemieckiego

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Genialna książka do nauki języka niemieckiego

Na polski rynku wydawniczym coraz częściej pojawiają się książki w różnych językach ze słowniczkiem na marginesie. Jednak "Sein letzter Fall" to coś innego niż książka ze słowniczkiem! Słowniczek oczywiście również jest, ale to co wyróżnia tę pozycje to samouczek i masa zadań, dzięki którym możemy sprawdzić swoją wiedzę. Dodatkowo dołączona jest płyta z audiobookiem czytanym przez profesjonalną lektorkę. Dzięki książce ćwiczy się pisownię, czytanie i utrwala gramatykę, a dzięki audiobookowi szlifuje się wymowę i rozumienie ze słuchu. Dodatkowo cena takiego pakietu jest naprawdę niska :)

https://www.maobmaze.pl/2018/07/sein-letzter-fall.html

- , 2018-07-11

Bardzo dobra pozycja dla osób znających dużo słów, a mimo to mających problemy ze zrozumieniem języka mówionego. Pozwala w przyjemny sposób osłuchać się z językiem.

- , 2016-05-30

Następne świetne wydanie... Jak dla mnie, osoby 50+, to rewelacja. Książka, słówka tłumaczone na marginesie, lektor, sama przyjemność w nauce..., niezdecydowanym polecam z całego serca :))

- , 2016-05-18

Kolejna propozycja efektywnej nauki. Tym razem rozdziały przeplatane są gramatyką i ćwiczeniami. Całość łatwo przyswajalna. Świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie słownictwa po każdym rozdziale. Propozycja nie tylko dla początkujących. Do tego audiobook. Kolejna, ciekawa propozycja. Czekam na kolejne.

- , 2016-05-12
Podziel się ze znajomymi