Poziom: B1-B2
Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami Matjes, Magie, Moneten

Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami Matjes, Magie, Moneten

-20%

Niemiecki z kryminałem - zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-390-7
Stron: 136

Opis

Podczas pokazu iluzjonistycznego pada niespodziewany strzał – na oczach widzów ginie członek trupy magików. Badający sprawę komisarz Kolm oraz jego asystent ze zdumieniem odkrywają, że ofiara miała wielu wrogów. Wraz z kolejnymi odkryciami tajemnic życia ofiary śledztwo komplikuje się coraz bardziej…Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

"Matjes, Magie, Moneten" to książka z serii opowiadań o komisarzu Gernocie Kolmie, który wraz z asystentem Oliverem tworzy błyskotliwy duet niczym Sherlock Holmes i dr Watson. Dzięki lekturze wciągającej, kryminalnej historii poznasz współczesne niemieckie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!


Niemiecki z kryminałem to:
- współczesne niemieckie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym
- 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek niemiecko-polski

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Ta książka to strzał w dziesiątkę! :-) polecam zwłaszcza tym, których nudzi standardowe wkuwanie słówek. Książka to zbiór krótkich opowiadań podzielonych na mniejsze fragmenty, dzięki temu nie ma miejsca na nudę i frustrację. Po każdym fragmencie są ćwiczenia i zagadki, co pozwala ocenić, ile zrozumieliśmy z rozdziału. Można w krótkim czasie przyswoić słownictwo związane z kryminalistyką. Książka niedroga i dość krótka, ale jestem nią zauroczona :-)

- , 2015-09-17

Książkę kupiłam tydzień temu, ale jestem bardzo zadowolona, pozwala w przyjemny sposób poszerzyć zakres słownictwa jakim dysponujemy. Dodatkowym plusem jest znajdujący się na każdej stronie słowniczek z najtrudniejszym słownictwem. Super książka w bardzo przystępnej cenie! Na prawdę warto kupić! :)

- , 2014-05-28

Super!!!!! Bardzo dobra zabawa językiem. Pomysł na książkę kapitalny. Polecam zakręcownym maniakom języka niemieckiego!!!!!!!

- , 2014-05-19

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi