Poziom: A1-A2
Koreański 600 fiszek Trening od podstaw +CD (600 fiszek ze słówkami + nagrania MP3 + program + kolorowe przegródki )

Koreański 600 fiszek Trening od podstaw +CD (600 fiszek ze słówkami + nagrania MP3 + program + kolorowe przegródki )

-20%

ISBN: 978-83-7788-200-9
Data wydania: 2012

Opis

Dzięki nauce z fiszkami:
- poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 29 grup tematycznych,
- posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
- wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz mp3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Koreański 600 fiszek Trening od podstaw to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, CD-ROM Fiszki MP3 z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem umożliwia komunikację na poziomie podstawowym, dzięki opanowaniu 600 najczęściej używanych w języku koreańskim słów i wyrażeń. Przykłady użycia słów w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 29 praktycznych grup tematycznych. Dodatkowo kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.


Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Fiszki to doskonały sposób na naukę słówek. Jestem z nich zadowolona, jednak przeszkadza mi jedna rzecz. Chodzi o romanizację, które znajduje się na tej samej stronie co słówko po polsku. Moim zdaniem powinna ona być umieszczona obok zapisu koreańskiego.

- , 2014-09-15

Świetny produkt.Łatwy w obsłudze program oraz różnorodność tematyczna sprawia, że cięzko się odrwać od nauki tego azjatyckiego języka.Wielka szkoda, że ma teraz sesje i niezbyt wiele wolnego czasu. Ale tylko zalicze semestr, i w ramach relaksu rzucę się w wir koreańskiego języka.

- , 2013-02-11

Fantastyczny pomysł! Fanów tego języka coraz więcej w naszym kraju, ale pozycji naukowych mało niestety. Na szczęście Edgard się tym zajął:) Fiszki są super, dobry pomysł z przykładowymi zdaniami, różnorodne słownictwo. Brakuje tylko \"Koreański.Krok dalej\" i będę dozgonną fanką wydawnictwa!

- , 2013-01-23

również dostałam pod choinkę, aczkolwiek na własne życzenie, tak marudziłam, że teraz leżą u mnie na półce
bardzo fajna metoda nauki słówek, napewno lepsza niż tradycyjne \'zapamiętywanie\', zdecydowanie polecam jeśli ktoś się wacha;
dodatkowo, co dla mnie było zaskoczeniem, na kilku końcowych kartonikach po krótce wytłumaczone sa najważniejsze zagadnienia gramatyczne, dlatego jestem na tak! :)

- , 2013-01-03

Dostałam je dziś pod choinkę, to jak dla mnie jest genialne! Pomysł z przegródkami jest naprawdę dobry, a program nie ma sobie równych, słuchanie lektora = przyjemność dla uszu (przynajmniej moich :)) . Jeszcze tylko aby powstała książka \"Koreański dla średnio zaawansowanych\", \"Koreański nie gryzie\" oraz wielki słownik Koreańsko-Polski. Ja już będę wtedy w siódmym niebie *-*

- , 2012-12-28

Mam takie z chińskiego i są świetne! Ledwo wróciłam ze sklepu, w drodze umiałam 7 słówek, a teraz zainstalowałam program i umiem już 13! Program jest genialny, testy też. Czuję, że jak tylko uzbiera się jeszcze trochę kaski to kupię również koreański ;)

- , 2012-12-10
Podziel się ze znajomymi