• -20%
  • Nowy
-20%
Zobacz film Zajrzyj do środka

Poziomy:

  • A1
  • A2

Nauczysz się:

Czytam po angielsku. The Strange Playgroud/Tajemniczy plac zabaw

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!

  • ISBN: 978-83-66053-66-3
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 48
  • Zawartość: Książka , Mp3
19,04 zł
15,23 zł

Jeśli szukasz sposobu na przekonanie twojego dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem. Książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką.

Wyjątkowe, wciągające opowiadania wprowadzą małego czytelnika w świat języka angielskiego, a towarzyszące lekturze emocje sprawią, że przyswojone słówka i zwroty zapamięta na długo. Śledząc wciągające przygody bohaterów książki, dziecko nawet nie zauważy tego, że się uczy.

Seria została przygotowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb małego czytelnika, tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania. Słownictwo i gramatyka zostały uproszczone i specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Polskie tłumaczenia słówek umieszczone obok tekstu angielskiego ułatwiają jego zrozumienie. Książka zawiera dodatkowe ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu słówek, oraz grę memory do samodzielnego wycięcia. Książce towarzyszą nagrania mp3 w wykonaniu native speakerów, dzięki czemu dziecko przyswajać będzie poprawną wymowę.

The Strange Playground/Tajemniczy plac zabaw opowiada o Sally, która chodzi do szkoły muzycznej i chętnie ćwiczy grę na skrzypcach, za co otrzymuje wiele pochwał od nauczycieli i od mamy. Pewnego dnia podczas powrotu z lekcji muzyki, Sally postanawia pobawić się na starym, opuszczonym placu zabaw. Nieoczekiwanie spotyka dziewczynkę w nieco staroświeckiej sukience, która kogoś jej przypomina…

The Strange Playground to:

- opowieść przygodowa dla dzieci
- tekst dla początkujących czytelników
- tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie

- ćwiczenia utrwalające materiał
- nagrania mp3 z wymową native speakerów
- tekst przetłumaczony na język polski

- gra memory do samodzielnego wycięcia

Filmy:

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć