Poziom: A2-B1
Japoński Krok dalej (książka + nagrania do pobrania)

Japoński Krok dalej (książka + nagrania do pobrania)

-20%

Rozbudowane słownictwo, rozmówki, ciekawostki, nauka wymowy dla znających podstawy i średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-6182-852-5
Data wydania: kwiecień 2010
Stron: 216

Opis

Japoński Krok dalej
- 227 minut wysokiej jakości nagrań - profesjonalni lektorzy,
- 1500 niezbędnych słów i wyrażeń,
- nauka prawidłowej japońskiej wymowy,
- praktyczne i interesujące dialogi,
- liczne ćwiczenia sprawdzające,
- ilustrowane ciekawostki o Kraju Kwitnącej Wiśni,
- zapis alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą.

Japoński Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość japońskiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 17 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ilustrowane ciekawostki przyrodnicze i geograficzne oraz informacje o najbardziej interesujących zakątkach Japonii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz nagrania do pobrania.

Książka (216 str.) zawiera 17 lekcji tematycznych, zestawy słówek, zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz dodatkowe sekcje dla ambitnych. Obszerny wstęp przystępnie wyjaśnia reguły rządzące japońską wymową.

Wysokiej jakości nagrania
(227 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy japoński akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Japończyków. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobra książka! Zdania i wyrazy bardzo łatwo wchodzą do głowy. Duża ilość ciekawostek może posłużyć jako krótki odpoczynek i zdobycie nowej wiedzy przed przejściem do kolejnej lekcji :). Podoba mi się też to, że są słowa/zdania często używane, np. ,,podrywać kogoś\'\' lub ,,Znowu wystawił mnie do wiatru!\'\'. Nagrań przyjemnie się słucha. Polecam!

- , 2011-08-23

Bardzo dobra książka. Dzięki nagraniom słówka szybko wchodzą do głowy.

- , 2010-08-09
Podziel się ze znajomymi