Poziom: A1-A2
Hiszpański Fiszki mp3 1000 najważniejszych słów i zdań  (Program + Nagrania do pobrania)

Hiszpański Fiszki mp3 1000 najważniejszych słów i zdań (Program + Nagrania do pobrania)

ISBN: 978-83-7788-196-5

Opis

Z Hiszpański Fiszki MP3 (Program + Nagrania):
- poznasz 1000 najważniejszych słów wraz z polskimi tłumaczeniami i 1000 hiszpańskich zdań (razem 3000 nagrań!)
- wygenerujesz gotowe playlisty na telefon, komputer, player mp3 lub odtwarzacz mp3 w samochodzie
- słuchając nagrań native speakerów, nauczysz się prawidłowej wymowy
- utrwalisz wiedzę, dzięki ćwiczeniom testowym
- sprawdzisz prawidłową pisownię dzięki funkcji karaoke

Fiszki MP3 – idealne uzupełnienie nauki z fiszkami drukowanymi!
Fiszki mp3 to program komputerowy oraz 1000 nagrań wszystkich słówek, zdań i tłumaczeń z zestawu Hiszpański Fiszki 1000 najważniejszych słów i zdań. Są idealnym uzupełnieniem nauki z fiszkami drukowanymi. Zapewniają: trening wymowy, utrwalenie wiedzy dzięki ćwiczeniom i sprawdzanie prawidłowej pisowni na ekranie odtwarzacza. Dodatkowo uczysz się aktywnie powtarzając za lektorem i odgadując znaczenie słowa. Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!

Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówka wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowe zdania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Nagrania są szczególnie pomocne, gdy nie możesz przeglądać fiszek drukowanych (np. podczas jazdy samochodem). Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening
Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem hiszpańskim a polskim i powtarzać słówka za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub słówka. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7 PL 32 i 64 bit, 8, 10.

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałem się z taką formą zapoznawania się z językiem. Nie chodzi o fiszki tylko o realizację tej formy w postaci audio. Moim zdaniem jest to fantastyczny pomysł. Daje duże możliwości pozwala na poznanie nowych słówek jak również ich zastosowań. Mnie na przykład podoba się to, że do każdego słowa dołączony jest przykład po hiszpańsku. Mam świetną zabawę. Czy jestem w stanie zrozumieć podany przykład bez słownika czy nie? Czy jestem w stanie zrozumieć zastosowanie danej formy gramatycznej czy nie? Poza tym wymowa jest bardzo czysta, bez szumów. Spotykałem się z kilkoma kursami gdzie np. role męskie wypowiadane były przez 1 lektora choć panów było np 2 lub 3. Niektóre tego typu wydania mają wymowę bardzo niezrozumiałą. Nie chodzi tu o szybkość wypowiadanych kwestii lecz niewyraśźną mowę. Znacznie bardziej bełkotliwą niż np. w telewizji czy radio hiszpańskim Fiszki mają wymowę bardzo wyraźną. Tworzenie własnych plików audio jest też pomysłem wspaniałym. by się nie rozpisywać stwierdzę krótko. Polecam wszystkim, których język Hiszpański interesuje. Bardzo możliwe, że zakupię kolejne produkty waszej firmy.

- , 2014-05-30

Przygodę z j.hiszpańskim dopiero zaczynam. Tym bardziej jestem przekonana, że podstawowe zwroty i słówka przedstawiane z prawidłową wymową pomogą mi od razu wymawiać je prawidłowo. Polecam.

- , 2013-09-02
Podziel się ze znajomymi