Poziom: B1-B2
Hiszpański dla średnio zaawansowanych (Książka + CD Audio)

Hiszpański dla średnio zaawansowanych (Książka + CD Audio)

-20%

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

ISBN: 978-83-7788-101-9
Stron: 200

Opis

HISZPAŃSKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka hiszpańskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Książka (200 str.) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Hiszpanii. Dla ułatwienia nauki samoukom na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności zadaniom na rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo dołączono do kursu płytę CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Hiszpanii oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka hiszpańskiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Uwielbiam!

Absolutnie świetna pozycja dla znających podstawy. Jedynym minusem jest duże skondensowanie gramatyki na dwóch stronach, co czasem może być niewygodne, ale całokształt jak najbardziej na plus. Wracam do niej z ogromną chęcią. 10/10

- , 2018-07-30

Książka świetna!

Książka bardzo dobrze poprowadzona, która w sposób przystępny wprowadza słownictwo i gramatykę, rozwijając przy tym każdą umiejętność językową - słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. Jest jedną z lepszych pozycji na rynku. Żałuję, że trafiłem na nią dopiero teraz, gdyż jest świetna dla osób przygotowujących się do matury podstawowej, jak i rozszerzonej z języka hiszpańskiego. Polecałbym ją jednak dla osób przystępujących do rozszerzenia. Świetnym uzupełnieniem jest Repetytorium leksykalno-tematyczne A2-B2 dla osób do matury podstawowej bądź Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2 dla osób do matury rozszerzonej, obie pozycje świetnego wydawnictwa Edgard.

- , 2017-12-25

Bardzo mi się podoba ten kurs ze względu na dokładne objaśnienia gramatyki oraz ćwiczeń pozwalających utrwalić poznane zagadnienia. Dużym plusem są też ćwiczenia na słownictwo i minisłowniczki znajdujące się na końcu każdego rozdziału. Super, że w tej książce zawarty jest język potoczny, a także liczne dialogi. Polecam tę książkę dla tych, co kochają język hiszpański tak jak ja, ale i nie tylko!

- , 2015-08-19

Również polecam, to moja kolejna pozycja po Repetytorium (A2-B1), wspaniale można ugruntować wiedzę, i poznać nowe zagadnienia gramatyczne w kontekście, co jest bardzo ważne. Jako nauczycielka języka obcego polecam zarówno ta książkę, jak i inne podręczniki tego wydawnictwa (te do j. angielskiego), które wręcz uzależniły moich uczniów...a ja uzależniłam się od hiszpańskiego dzięki tym właśnie podręcznikom. I rzeczywiście grafika i estetyka książki - doskonała, testy, kolokwializmy - POLECAM

- , 2014-03-19

Książka świetna - zawiera wszystko co potrzeba do samodzielnej nauki języka - teksty i nagrania, ćwiczenia wyjaśnienia gramatyczne - polecam gorąco.
Catalina

- , 2013-01-28

Jest to najlepsza publikacja na rynku ;) sam ją posiadam i często zaglądam, praktycznie codziennie ;)
Polecam z całego serca ;) nie stracicie pieniędzy kupując ten podręcznik tylko zainwestujecie w przyszłość :)
Mam kilka podręczników z tego wydawnictwa i nie mogę się nachwalić :)
I żeby nie było że poleca ją zwykły człowiek, jestem po filologi angielskiej i wiem jakie są dobre podręczniki do nauki ;)
A te z wydawnictwa Edgard :) fantastyczne

- , 2012-06-14

Książka zawiera wszystkie najważniejsze zagadnienia tematyczne, ma formę podręcznika (jest tekst do czytania, słuchania, wyjaśnienia gramatyki, nowe słownictwo z ćwiczeniami, ciekawostki kulturowe itd.), ale też idealnie nadaje się do nauki samodzielnej. Dla ambitnych są np. ciekawe zwroty kolokwialne i potoczne, które trudno znaleźć w zwykłych podręcznikach, a bardzo wzbogacają język.

- , 2012-05-30

Mój hiszpański był już na takim poziomie, że zdecydowałam się na kolejny etap w nauce. Z poziomu A2 postanowiłam w niespełna miesiąc przeskoczyć na poziom B2.

Książka zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na genialne połączenie nauki słownictwa, gramatyki oraz rozumienia ze słuchu. Kurs podzielony jest na 14 tematycznych rozdziałów oraz jeden obszerny, pomagający opanować umiejętność czytania i słuchania. W każdym z rozdziałów zapoznać można się z tekstem, zadaniami sprawdzającymi jego rozumienie, nauki leksyki w postaci zadań, krzyżówek, a także z zasadami gramatyki i dialogami. To, co niezwykle ułatwia pracę z książką, to słowniczki znajdujące się na końcu każdego rozdziału. Do książki dołączona jest płyta audio z nagraniami lektorów.

Śmiało mogę polecić tę książkę wszystkim miłośnikom języka hiszpańskiego, którzy już wcześniej opanowali jego podstawy. Na uwagę zasługuje także uporządkowana grafika i stonowane kolory wewnątrz książki. Aż miło!

- , 2012-05-07
Podziel się ze znajomymi