Poziom: A1-A2
Hiszpański Kurs podstawowy - Nowa Edycja! (Książka + 2 x CD)

Hiszpański Kurs podstawowy - Nowa Edycja! (Książka + 2 x CD)

-50%

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki

ISBN: 978-83-6182-817-4
Data wydania: październik 2009
Stron: 184

Opis

Hiszpański Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka hiszpańskiego.

Kurs
uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Hiszpanii.

Książka (184 strony) zawiera ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki, m.in. o hiszpańskiej modzie, zwyczaju siesty, typowym hiszpańskim menu, zamiłowaniu do zabawy, więzach rodzinnych, dumie narodowej czy o barwnej tradycji flamenco. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Co zmieniono w Nowej Edycji?
- nowa, atrakcyjna szata graficzna,
- bardziej przejrzysty układ książki,
- większa ilość słówek i zwrotów,
- ciekawostki o obyczajach i kulturze,
- rozbudowana część gramatyczna,
- dodatkowe ćwiczenia, sekcje dla ambitnych,
- większa ilość nagrań,
- przejrzyste tabele gramatyczne.

Hiszpański Kurs podstawowy
jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Dodatkowo w książeczce:
- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- przystępnie objaśniona gramatyka
- ćwiczenia z odpowiedziami
- ilustrowane ciekawostki
- nauka prawidłowej wymowy

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Genialne

- , 2015-01-14

Kurs najlepszy, jaki miałem,
ciężko jest z gramatyką,
ale jakoś daje rade sam.

- , 2015-01-08

Łatwy, przyjemny i dobrze zrealizowany kurs. spokojnie wprowadzane nowe słówka z lekcji na lekcje, szereg najpotrzebniejszych zwrotów, a takze ćwiczenia utrwalajace juz zapoznane słówka. zaskoczyła mnie również (pozytywnie), rozbudowana część gramatyczna.

- , 2014-11-07

Gdy sięgałam po Kurs podstawowy, miałam co do niego pewne obawy. Już na okładce widnieje informacja, że mam przed sobą nową edycję kursu audio. Jego starszą wersję poznałam ucząc się języka niemieckiego i choć bardzo dobrze sprawdził się w zakresie ćwiczenia wymowy, nie mogę powiedzieć, by była to pozycja wystarczająca do opanowania podstaw języka. Nowa wersja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, wydawnictwo naprawdę przyłożyło się do ulepszenia swojego produktu. Oprócz płyt audio, znanych mi z poprzedniej edycji, pojawił się tutaj liczący 180 stron podręcznik, który bardzo pozytywnie wpłynął na wartość całego kursu.

Bardzo spodobał mi się podział podręcznika na dwie części.

- , 2012-06-12

Moje ogólne wrażenie na temat książki jest bardzo dobre. Na pochwałę zasługuje rozbudowana pod względem ćwiczeń część gramatyczna. Przy końcu każdego rozdziału znajduje się aż około 10 ćwiczeń.

- , 2011-12-20

Kurs jest znakomity. Obszerny i łatwo wszystkie zostaje utrwalone. Polecam dla pragnących hiszpańskiego rytmu w domu :)

- , 2011-07-20

Bardzo fajny ten kurs :)

- , 2011-07-05

Książka jest doskonała i warta polecenia.

- , 2009-12-07
Podziel się ze znajomymi