Poziom: A1-A2
Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących (Książka)

Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Poznaj nowe słownictwo i niezbędne zagadnienia gramatyczne!

ISBN: 978-83-6248-248-1
Data wydania: maj 2011
Stron: 120

Opis

Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne:
- ponad 50 zagadnień gramatycznych: ser, estar, Pretérito Indefinido, Imperativo, verbos irregulares, Pretérito Perfecto
- ponad 1500 słówek, wyrażeń i kolokacji
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- indeks zagadnień gramatycznych i tematów

Testy gramatyczno-leksykalne to znakomita pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka hiszpańskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie początkującym (A1-A2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich oraz wszystkich uczących się języka hiszpańskiego we własnym zakresie. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego słownictwa hiszpańskiego. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą poznać lub przypomnieć sobie oraz skutecznie utrwalić poszczególne zagadnienia gramatyczne oraz zwroty w języku hiszpańskim.

Podręcznik obejmuje 200 różnorodnych ćwiczeń podzielonych na 50 testów. Poszczególne rodzaje zadań, np. zadania wielokrotnego wyboru, transformacje, słowotwórstwo, krzyżówki, dopasowywanie, pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienia gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobra!

Testy bardzo dobrze przypominające wiedzę z zakresu słownictwa oraz gramatyki. Utrwalają i poszerzają wiedzę również osobom na poziomie średnio zaawansowanym.
Polecam!

- , 2017-02-13

Supcio ! :) POLECAM ! Każdemu się przyda dla tych, co uczą się hiszpańskiego.

- , 2014-01-07

Bardzo dobra pomoc przy utrwalaniu wiadomości. Znajdujący się z tyłu książki indeks pomaga w znalezieniu odpowiedniego testu. Jestem w pełni zadowolona z zakupu, książka nie nudzi, jest dobrze skonstruowana i przemyślana. Polecam.

- , 2012-02-06

Ciekawa i przejrzysta szata graficzna, dobra treść pod względem merytorycznym, idealne uzupełnienie nauki języka z kursu. Te wszystkie zalety składają się na opinię o tytule \"Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących\". Książka jest naprawdę warta polecenia.

- , 2011-12-20
Podziel się ze znajomymi