Poziom: A1-B1
Hiszpański Konwersacje. Wydanie II (Książka + CD mp3)

Hiszpański Konwersacje. Wydanie II (Książka + CD mp3)

-20%

Nauka prowadzenia rozmów dla początkujących i średnio zaawansowanych. 4 godziny nagrań, ponad 60 dialogów, przydatne słówka + gotowe zwroty

ISBN: 978-83-7788-379-2
Data wydania: czerwiec 2014
Stron: 128

Opis

Hiszpański Konwersacje uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + CD mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, naukę słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. szuknie mieszkania, zakupy przez Internet, spotkanie w klubie, konto w banku, a także zagadnienia związane z życiem rodzinnym i towarzyskim.

Hiszpański Konwersacje:

- 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy,
- ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,
- nauka prowadzenia swobodnych rozmów,
- słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję,
- w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

Książka (128 str.) zawiera dialogi, słówka i i tłumaczenia na język polski. W każdej z 17 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce i konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania
(240 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Świetna sprawa, dużo jeżdżę autem, więc ten kurs jest dla mnie idealny. Szybko można przyswoić spore partie materiału.

- , 2015-08-27

Kolejny z podręczników do języka hiszpańskiego, który zakupiłem w księgarni. Jestem tak samo jak z poprzednich zadowolony. Brakowało mi właśnie takich potocznych tekstów z codziennego życia. Dialogi pozwalają na poznanie praktyczne języka. Samo wkuwanie słówek czy gramatyka to nie wszystko ten kurs uczy praktycznego hiszpańskiego.

- , 2015-01-02

Z wielką radością kupuję ten zestaw (autobuk): książka + CD. Wspaniale opracowany, nauka wchodzi jak po maśle. Pozdrawiam.

- , 2014-09-30
Podziel się ze znajomymi