Poziom: A1-A2
Fiński kurs podstawowy NOWA EDYCJA (Książka + 2 x CD Audio)

Fiński kurs podstawowy NOWA EDYCJA (Książka + 2 x CD Audio)

-20%

Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

ISBN: 978-83-7788-611-3
Data wydania: wrzesień 2015
Stron: 120

Opis


Fiński Kurs podstawowy jest przeznaczony dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka fińskiego. Polecany jest osobom zafascynowanym kulturą Finlandii i językiem fińskim.

Książka umożliwia zapoznanie się z praktycznym słownictwem, przydatnym na co dzień i niezbędnym w kontaktach z obcokrajowcami (m. in. pytanie o drogę, zakupy albo rezerwacja pokoju).

W skład kursu podstawowego wchodzą książka oraz dwie płyty CD Audio.

Książka (120 stron) składa się z obszernej części gramatycznej oraz 12 rozdziałów tematycznych. Sekcja poświęcona gramatyce i wymowie zawiera zarówno objaśnienia najważniejszych zagadnień, jak i ćwiczenia pozwalające w praktyce sprawdzić stosowanie podanych reguł.

Wysokiej jakości nagrania (145 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz ćwiczyć prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Fiński Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu lub w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś!

Zacznij mówić w języku fińskim!
- 145 minut nagrań wraz z tłumaczeniami – tylko native speakerzy
- ciekawe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- ćwiczenia oraz test końcowy z kluczem odpowiedzi
- najważniejsze zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w przystępny sposób
- ciekawe informacje o kraju i kulturze Finlandii

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Uważam, że kurs jest bardzo dobry dla osób, które chcą zacząć naukę języka fińskiego od podstaw. Zagadnienia gramatyczne są prezentowane w sposób rzetelny, a część leksykalna może stanowić dobre rozmówki.

- , 2016-01-04
Podziel się ze znajomymi