Poziom: A2-B1
Duński dla średnio zaawansowanych (Książka + Audio CD)

Duński dla średnio zaawansowanych (Książka + Audio CD)

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

ISBN: 978-83-7788-068-5
Stron: 184

Opis

DUŃSKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka duńskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka (184 strony) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Danii. Dla ułatwienia nauki samoukom, na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek.

Dodatkowo dołączono do kursu CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Danii. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka duńskiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobry podręcznik, urozmaicony materiał, rozsądne proporcje między teorią a ćwiczeniami, fajne teksty :) Zdecydowanie wyróżnia się od strony metodycznej (a mówię to jako nauczyciel, lektor angielskiego ;). No i niewiele jest na rynku podręczników na poziomie wyższym niż A1 z duńskiego. Polecam!

- , 2013-01-11
Podziel się ze znajomymi