Poziom: A1-A2
Chorwacki Kurs podstawowy (Książka + 3 x Audio CD )

Chorwacki Kurs podstawowy (Książka + 3 x Audio CD )

-20%

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki.

ISBN: 978-83-6182-810-5
Data wydania: październik 2009
Stron: 152

Opis

Chorwacki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka chorwackiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Chorwacji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz trzy płyty audio z nagraniami.

Książka (152 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki, m.in. o chorwackim odkrywcy Marco Polo, wspólnym biesiadowaniu, specjalnościach kuchni Dalmacji czy początkach krawata. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania
(208 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Chorwacki Kurs podstawowy
jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Dodatkowo w książce:

- dialogi i praktyczne wyrażenia wraz z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki,
- nauka prawidłowej wymowy.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 11 opinii na temat tego produktu.

Słucham i uczę się w aucie, w drodze do pracy. Jak napisała Kasia szkoda, że nie ma kontynuacji na wyższym poziomie. Pozostają radia internetowe. W sumie jedyny materiał do nauki znaleziony po dłuższych poszukiwaniach.

- , 2016-04-21

Bardzo dobry podręcznik dla początkujących. Godny polecenia!

- , 2015-06-16

Jestem bardzo zadowolona! Naprawdę powinniście pomyśleć o rozszerzeniu oferty jeśli chodzi właśnie o ten język.

- , 2014-02-25

Kurs jest naprawdę bardzo fajny, uczyć się chorwackiego z tą książką to sama przyjemność i polecam ją każdemu, kto również chciałby zacząć naukę tego języka. Szkoda tylko, że nie ma czegoś takiego, jak np. fiszki lub podręcznik na wyższym stopniu zaawansowania do chorwackiego, ale kurs podstawowy jest naprawdę super. Polecam wszystkim! :)

- , 2014-02-18

Kurs jest bardzo fajny i przyjemny. Polecam!

- , 2013-08-23

Bardzo ciekawy kurs. Znakomity polski lektor (wbrew pozorom to też ważne). Bardzo proszę o wprowadzenie do obrotu wersji dla średnio zaawansowanych

- , 2013-03-07

Z perspektywy nauki tego języka na poziomie akademickim stwierdzam, że ten kurs jest sporządzony rzetelnie - jak na takie kursy mało jest w nim błędów. Jednak wymowa na nagraniach jest hiperpoprawna - nikt tak w Chorwacji nie mówi. Mimo wszystko polecam :)

- , 2012-02-27

Ten kurs jest niesamowity! Polecam go każdemu

- , 2011-10-24

Gorąco polecam ten kurs. Minus to brak kontynuacji. Może krok dalej?

- , 2011-09-26

Bardzo fajny kurs. Szkoda, że nie ma kontynuacji.

- , 2011-09-23

Język chorwacki jest naprawdę piękny! Chorwacja tak samo!

- , 2009-12-14
Podziel się ze znajomymi