Poziom: A1
Chiński nie gryzie! (Książka + CD Audio)

Chiński nie gryzie! (Książka + CD Audio)

-20%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-069-2
Data wydania: 2011
Stron: 184

Opis

CHIŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- poznajesz chińskie pismo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka chińskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (184 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, materiały dla początkujących do nauki pisma, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że chiński nie gryzie!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 12 opinii na temat tego produktu.

Jako osoba, ucząca się chińskiego od dłuższego czasu sięgnąłem po tą książkę aby przypomnieć sobie podstawy (polecam tą metodę wszystkim, aby raz na jakiś czas przerobić jakiś podręcznik podstawowy,
w celu \"odświeżenia umysłu\" - zrobienia pauzy na nowe coraz trudniejsze rzeczy i powrotu do podstaw, nie traci się kontaktu z językiem, a jednocześnie daje trochę odpoczynku umysłowi). Muszę
przyznać iż materiał jest bardzo ciekawy, czasem dla bardziej ambitnych są dodatkowe słowa i znaki. Przerobienie go całego zajęło mi tydzień czasu w tempie 2 lekcji wieczorem po pracy. Polecam
każdemu, i początkującym i bardziej zaawansowanym użytkownikom. Tym drugim, sprawi ogromną frajdę zobaczenie że to co kiedyś wydawało się jakąś tajemniczą wiedzą dla wybranych, teraz nie
sprawia najmniejszego kłopotu.

- , 2015-07-07

Zakupiłam tę książkę, ponieważ wybieram się na kierunek sinologia i chciałam nieco \'wdrożyć się\' w język chiński. Książka jest świetna, wszystko jest idealnie wytłumaczone, a zapamiętywanie znaków jest o wiele łatwiejsze i zabiera mniej czasu dzięki dużej ilości poświęconych im ćwiczeń. Płytka CD jest bardzo pomocna, ponieważ wymowa w języku chińskim to chyba najcięższy orzech do zgryzienia... Gorąco polecam!

- , 2014-09-10

Książka wspaniała!!!!!!!!! Jeszcze coś więcej do nauki tego języka proszę!

- , 2012-09-24

Kurs jest świetny, wszystko idealnie wytłumaczone. Zaczęłam naukę ponad tydzień temu i jestem bardzo zadowolona, najlepszy polski podręcznik do nauki Języka chińskiego :)
Wielka szkoda że nie ma kolejnych części... :( jeśli jednak się pojawią od ręki je zakupię :)
Wszystkim gorąco polecam, bo jest warty swojej ceny.

- , 2012-09-24

Polecam ten podręcznik, jest wspaniały :)
A może jeszcze coś dla średnio zaawansowanych, jakieś fiszki i podręcznik do nauki znaków?

- , 2012-09-14

Ten kurs pokazałem pewnemu nauczycielowi z Chiń który uczy w Polsce tego języka, stwierdził że kurs jest na prawdę solidny jak na podstawy, mam nadzieje że będzie wnet coś na wyższych poziomach do nauki tego pięknego języka :)
Pozdrawiam ;)

- , 2012-09-06

Świetna książka jak wszystkie zresztą, a czy będą kolejne części na wyższych poziomach?
Ta seria jest na prawdę super!

- , 2012-09-04

Bardzo dobra książka. Kiedy będzie kolejna część?

- , 2012-08-01

Bardzo dobra książka. Jestem wzrokowcem, więc nauka nowych znaków nie sprawia mi trudności. Więcej wysiłku sprawia mi przyswojenie tonów, lecz na pomoc kłania się płyta CD dołączona do książki. Sam podręcznik posiada przyjemną szatę graficzną oraz ciekawostki na marginesach. Jestem bardzo z niego zadowolony. Czekam na kolejne części.

- , 2012-05-07

Bardzo dobra książka. Jestem wzrokowcem, więc nauka nowych znaków nie sprawia mi trudności. Więcej wysiłku sprawia mi przyswojenie tonów, lecz na pomoc kłania się płyta CD dołączona do książki. Sam podręcznik posiada przyjemną szatę graficzną oraz ciekawostki na marginesach. Jestem bardzo z niego zadowolony. Czekam na kolejne części.

- , 2012-05-07

Fajna książka. Tylko czy będzie następna część?

- , 2012-02-06

Nie da się ukryć, że język chiński nie należy do najłatwiejszych. Początkującego samouka mogą przerażać zawiłe hieroglificzne pismo i trudny akcent. Z pomocą przyszła mi kolejna świetna pozycja wydawnictwa Edgard.

Książka podzielona jest na 13 tematycznych rozdziałów, z czego pierwsze zapoznają z pisownią i wymową. Ta druga umiejętność jest arcyważna przy nauce języka chińskiego, dlatego dużym plusem i pomocą w nauce jest płyta CD Audio dodana do książki. Zawiera ona ponad 70 minut dialogów i ćwiczeń, nagranych przez profesjonalnych lektorów.

Nauka z podręcznikiem opiera się na metodzie opartej na wielokrotnych ćwiczeniach, rozwiązywaniu zadań, przyswajaniu zasad gramatyki oraz nauce pisma. Wszystko to jest znacznie ułatwione dzięki obecności tabel, słowniczka, a przede wszystkim ciekawostek o Chinach wypisanych na zielonych marginesach książki.

Ujęło mnie wydanie podręcznika. Jestem w posiadaniu poprzednich książek z tej serii, a ta znacznie wyróżnia się na tle pozostałych. Jest od nich znacznie większa, posiada skrzydełka i sprawia wrażenie solidniejszej. Dla mnie idealna!

- , 2012-01-26
Podziel się ze znajomymi