Poziom: A1-B2
Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami (E-book + mp3)

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami (E-book + mp3)

-20%

Wzory odmian i przykłady prawidłowego użycia w 3 formach, dla początkujących i średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-6248-265-8
Stron: 64

Opis

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami jest kursem uczącym wszystkich form i doskonalącym umiejętność posługiwania się najważniejszymi czasownikami nieregularnymi w różnych czasach. Każdy z czasowników opatrzono wzorcowymi zdaniami pokazującymi prawidłowe użycie w trzech formach: Present Simple, Past Simple, Past Participle. Kurs zawiera wysokiej jakości nagrania profesjonalnych lektorów - rodowitych Brytyjczyków. Znajomość czasowników nieregularnych wraz z umiejętnością osadzenia ich we właściwym kontekście jest niezbędna dla osób początkujących i poszukujących dobrych wzorców językowych. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 12 lekcji, 136 minut nagrań. W każdej zamieszczono 8-10 czasowników, ich trzy formy, przykładowe zdania w różnych czasach, pełne tłumaczenie na język polski oraz ćwiczenia weryfikujące umiejętność ich wykorzystania w praktyce. W e-booku, w tabelach wyjaśniono budowę zdań w sześciu czasach oraz zasady tworzenia strony biernej.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Angielski Czasowniki nieregularne z ćwiczeniami jednym słowem super. Wiecej sie z tego nauczyłem niz w szkole.

- , 2012-07-16

Genialny podręcznik. Pozwala w łatwy i przyjemny sposób zapamiętać trzy formy czasowników. Jestem pewna, że każdy pamięta jak uczył się na pamięć czasowników nieregularnych na kartkówkę czy sprawdzian, a na drugi dzień pamiętało się tylko 20%. Prezentowany produkt daje nam możliwość trwałego zapamiętania. Cena jest bardzo przystępna i naprawdę warto go kupić!!!

- , 2012-07-11
Podziel się ze znajomymi