Poziom: A2-B1
Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne (poziom A2-B1) (Książka + Audio CD)

Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne (poziom A2-B1) (Książka + Audio CD)

-20%

Nowoczesne repetytorium dla uczniów, studentów, samouków i przygotowujących się do egzaminów

ISBN: 978-83-6182-818-1
Data wydania: październik 2009
Stron: 200

Opis

Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne
- nauka 2500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów,
- 46 zagadnień zgodnych z wymaganiami do matury,
- kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce,
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
- specjalnie opracowane testy powtórkowe + minisłowniczki.

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 2500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do testów, matury i egzaminów. Opracowany został również z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego brytyjskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom - do wykorzystania w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji. Repetytorium polecane jest wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie oraz skutecznie utrwalić znajomość najważniejszych angielskich słówek i wyrażeń.


Podręcznik (200 str.) obejmuje 46 zagadnień uporządkowanych w 14 kategoriach tematycznych, występujących przede wszystkim na maturze i egzaminach. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniem, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

14 rozdziałów
oraz kilkadziesiąt tekstów i dialogów obejmuje najważniejsze zagadnienia, opracowane zgodnie z wymaganiami obowiązującymi na nowej maturze. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia 200 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście. Po wybranych tematach znajdują się specjalne testy powtórkowe. Na końcu podręcznika umieszczono również pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio
jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Obejmuje ok. 60 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu wyłącznie native speakerów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Książka bardzo przychylna czytelnikowi. Z łatwością uczy, ciekawi, ale także pozwala poszerzyć wiedzę na tematy ogólnoświatowe. Polecam :) !

- , 2016-02-05

Powtorze się, ale moja opinia co do tego repetytorium jak i tego poziom wyzej (jak rowniez tych z hiszpanskiego) są zgodne-te książki są idealne do samouków, do powtorzenia i odswiezenia materialu, ktory przerabialam kilka lat temu na studiach, plyta wlaczona podczas wykonywania czynnosci domowych pozwala na podtrzymywanie codziennie kontaktu z jezykiem bez duzych nakladow czasu.Dla mnie idealna (idealne)!!!

- , 2014-09-29

Ksiązka bardzo fajnie podzielona tematycznie - każdy rozdział dotyczy innej dziedziny. Ćwieczenia w bardzo przyjemny i szybki sposób pozwalają na zapamiętywanie nowych słówek.

- , 2014-07-31

Ciekawa książka, która pozwoli szybko i kompleksowo powtórzyć zagadnienia przed testem lub ezaminem. To, co niewątpliwie wyróżnia ją od innych pozycji dostępnych na rynku, to doskonały słowniczek tematyczny oraz interesujące czytanki.

- , 2013-01-03

Bardzo przydatne

- , 2012-12-19

Ksiązka jest fajna tematy są poprawnie poukładane . Ta ksiązka jest lepsza od poycji np. logmana, oxfordu polecam wam to repetytorium

- , 2012-11-21

Bardzo przydatne dla tych, którzy przygotowują się do wszelkich egzaminów. Ciekawie zrobione, a co najważniejsze duży zasób słownictwa.

- , 2011-09-29

Bardzo dobre materiały do nauki języka. Nie są to już tylko dialogi i ćwiczenia, jak w większości samouczków, ale też teksty o zróżnicowanej konstrukcji zdań. Doskonała propozycja dla ludzi, którzy nie lubią tradycyjnych lekcji z naciskiem na gramatykę, ale chcą poszerzyć zasób słownictwa. Jeśli ktoś ma ochotę, można poćwiczyć każdą sferę języka poprzez rozwiązywanie testów pojawiających się w książce.

- , 2009-11-10
Podziel się ze znajomymi