Poziom: A1-B1
Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (Książka + CD mp3)

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (Książka + CD mp3)

-20%

Nauka prowadzenia rozmów dla początkujących i średnio zaawansowanych. 60 praktycznych dialogów, bogate słownictwo + ćwiczenia.

ISBN: 978-83-6041-579-5
Stron: 104

Opis

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych uczą prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs polecany jest zarówno osobom początkującym, jak i średnio zaawansowanym, które pragną wzbogacić zasób słownictwa.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, uporządkowanych tematycznie w 17 lekcjach, m.in.: rozmowa o pogodzie, zgubiłam się w mieście, dzwonię w sprawie pracy, w restauracji, u lekarza, składanie reklamacji, planowanie oficjalnego spotkania. W każdej lekcji znajdują się również najbardziej przydatne w codziennych sytuacjach słówka, gotowe zwroty oraz ćwiczenia utrwalające.

Kurs jest doskonałą pomocą dla wszystkich przygotowujących się do egzaminów ustnych oraz dla wyjeżdżających za granicę. Polecany jest również osobom, które mają problemy z rozumieniem ze słuchu lub trudności w podjęciu konwersacji z obcokrajowcem.

W książce
(104 str.) zamieszczono pełny zapis wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia i klucz odpowiedzi oraz dodatek: określenia czasu i daty, najważniejsze przyimki. Dołączona płyta mp3 obejmuje ponad 220 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów - w wersji wolniejszej, z tłumaczeniem, i w oryginalnym tempie.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bardzo przydatna pozycja do przypomnienia i utrwalania rozmów. Bardzo pomocne przykłady dialogôw.

- , 2013-11-19

Bardzo przydatny kurs, szczególnie tuż przed wszelkiego rodzaju egzaminami z języka. Wystarczy włączyć sobie płytkę, zamknąć oczy i słuchać. Gorąco polecam dla osób wyjeżdżających za granicę i czekających godzinami na lotnisku. Biorąc kurs ze sobą nie tylko nie stracicie czasu w kolejkach, ale też podszlifujecie angielski bez większego wysiłku i nabierzecie płynności.

- , 2009-11-10
Podziel się ze znajomymi