Angielski w piosenkach Karaoke dla dzieci (CD-ROM)

Program do skutecznej nauki języka angielskiego przez śpiew i zabawę


  • ISBN: 590-76-0864-606-5
  • Data wydania: listopad 2010
  • Zawartość: Płyta CD , Program
24,31 zł

Opis

Angielski w piosenkach - Karaoke dla dzieci:
- naturalna metoda poznawania języka i nauki wymowy,
- 20 znanych i lubianych przez dzieci piosenek,
- oryginalne wykonanie przez małą Brytyjkę i jej tatę,
- ciekawe aranżacje i różne style muzyczne,
- prosty interfejs i łatwa obsługa.

Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach to program do nauki języka angielskiego poprzez śpiew i zabawę. Zawiera zestaw 20 znanych i lubianych przez dzieci angielskich piosenek, które pomagają w nauce języka i są źródłem wspaniałej rozrywki dla całej rodziny.

Melodyjne, łatwo wpadające w ucho piosenki w wykonaniu 7-letniej Brytyjki oraz jej taty zapoznają z nowym słownictwem (m.in. liczebniki, dni tygodnia) i doskonalą rozumienie ze słuchu oraz wymowę. Dzięki różnorodnym aranżacjom - m.in. folk, rap, reggae, latino - utwory łatwo zapadają w pamięć i nigdy się nie nudzą.

Atrakcyjny i prosty w obsłudze interfejs jest przyjazny nawet dla najmłodszych użytkowników programu. Do każdej piosenki przygotowany jest podkład muzyczny oraz tekst z podświetlaniem ułatwiającym śpiewanie zgodnie z melodią. Do zestawu piosenek dołączone są także ich tłumaczenia na język polski.

Program pozwala na śpiew solo lub w grupie, dzięki czemu może stać się interesującą pomocą dydaktyczną na zajęciach z języka angielskiego w szkole i przedszkolu. Możliwość zapisu własnego wykonania piosenki do ponownego odsłuchania daje nie tylko wiele powodów do radości, ale też pozwala na doskonalenie wymowy.

Utwory pochodzą z książek Angielski dla dzieci - Piosenki i Piosenki Śpiewajmy dalej!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Wymagania techniczne

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć