Poziom: A0-A1
Angielski dla dzieci Słownik obrazkowy (Książka + Audio CD)

Angielski dla dzieci Słownik obrazkowy (Książka + Audio CD)

-30%

Aktywna nauka języka angielskiego dla najmłodszych – 800 angielskich słówek, kolorowe ilustracje, różnorodne gry i ćwiczenia - Nowa Edycja

ISBN: 978-83-6248-203-0
Data wydania: październik 2010
Stron: 104

Opis

Słownik (książka + CD) to:

- nauka 800 angielskich słówek,
- słowniczek,
- różnorodne gry i ćwiczenia,
- zabawne, kolorowe ilustracje,
- nauka prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu.

Słownik to wyjątkowy pakiet (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka angielskiego. Różnorodne ćwiczenia zachęcają do aktywnej nauki, a językowe łamigłówki sprawiają, że samodzielna nauka jest wspaniałą przygodą. Kolorowe ilustracje ułatwiają samodzielne zapamiętanie 800 angielskich słówek przetłumaczonych na język polski oraz uporządkowanych w 40 grupach tematycznych.

Pakiet został specjalnie opracowany tak, aby dziecko podczas zabawy aktywnie uczyło się języka angielskiego. Dołączona do słownika płyta dodatkowo doskonali rozumienie ze słuchu oraz wymowę.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

słownik w porządku, mógłby być bardziej obszerny i w twardej oprawie, brakuje mi tez transkrypcji, ale płyta wyrównuje te braki. ja na tak przystępną cenę jest ok,

- , 2014-05-29

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-03-27
Podziel się ze znajomymi