Angielski dla dzieci Karty obrazkowe Świat wokół mnie (od 6 lat) (Książeczka + 104 ilustrowane karty + płyta CD )
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe Świat wokół mnie (od 6 lat) (Książeczka + 104 ilustrowane karty + płyta CD )

Ilustrowane karty do gry i zabawy dla dzieci

ISBN: 978-83-7788-072-2
Data wydania: listopad 2010
Stron: 50

Opis

Angielski dla dzieci - Karty obrazkowe Świat wokół mnie

Zestaw zawiera:
- książeczkę z grami, ćwiczeniami i kolorowankami,
- 104 kolorowe karty angielsko-polskie,
- płyta CD z nagraniami słówek i piosenek.

104 kolorowe karty polsko-angielskie
Zestaw kart obrazkowych opracowano specjalnie dla dzieci od 6 roku życia. Przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Na kartach zamieszczono kolorowe zabawne ilustracje i podpisy po angielsku (awers) i po polsku (rewers). Łącznie komplet uczy aż 104 słówek.

Książka z grami, kolorowankami i ćwiczeniami
Znajdują się w niej pomysły na 33 wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem kart, kolorowanki, ćwiczenia na słownictwo, a także przydatny w praktyce zapis słówek i tekstów piosenek wraz z tłumaczeniem.

GRATIS płyta CD z nagraniami słówek i piosenek
Znajdują się na niej wszystkie słówka i piosenki udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.

Karty mają wymiary 6,7 x 10 cm.

   nauka angielskiego dla dzieci                 angielski dla dzieci               nauka angielski dla dzieci                 nauka języka angielskiego dla dzieci

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Polecam

Super, że można jeszcze je kupić. Mam dziecko w 3 klasie i uważam, że lepszej metody nie ma. Można systematycznie uczyć dziecko. Naprawdę rewelacja. Proponuję pomyśleć o innych dziedzinach i wydać kilka innych propozycji. Extra to 100 pierwszych zdań. Według mnie strzał w 100 !! dziecko nabiera nawyku mówienia od razu to co widzi. REWELACJA

- , 2017-03-03

Świetna pozycja, u mnie sprawdza się nie tylko u dzieci - dorośli sami chętnie zamówili dodatkowe pakiety, również innych części tej serii i świetnie się bawią - ucząc.

- , 2013-11-05

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-03-27

Karty obrazkowe wydawnictwa EDGARD maja naprawdę śliczną grafikę i z przyjemnością dzieciaczki po nie sięgną. Oprócz tego są naprawdę solidnie wykonane więc myślę że nie łatwo będzie je zniszczyć. No i sam pomysł na tego typu naukę oraz sposób utrwalania wiadomości według mnie to kolejny plus tej pozycji. Jak wiemy nauka przez zabawę najlepiej trafia do maluchów i jest najbardziej skuteczna, a z tymi kartami zdecydowanie nie można się nudzić. Kart jest dużo podobnie jak ilość możliwości by je wykorzystać. Autorzy dołożyli wszelkich starań, by nauka z ich udziałem była czystą przyjemnością i myślę, że im się to udało.

Alicja jest jeszcze za mała by z nich w pełni skorzystać. Według informacji na pudełku ta pozycja skierowana jest dla dzieci od 6 roku życia. Musze jednak przyznać, że czasem po nie sięgamy tylko po to by poczytać słówka na nich zawarte. Mała w mig je zapamiętuje co sprawia nie tylko wiele radości jej, ale i mnie.

- , 2012-11-19
Podziel się ze znajomymi