• -25%
-25%
Zajrzyj do środka

Poziomy:

  • C1
  • C2

Nauczysz się:

Angielski dla zaawansowanych Nie gryzie! (Książka + CD mp3)

Kompleksowy trening słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

  • ISBN: 978-83-7788-470-6
  • Data wydania: grudzień 2014
  • Stron: 264
  • Zawartość: Książka , Mp3 , Płyta CD
38,00 zł
28,50 zł

Opis

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą opanować język angielski na poziomie zaawansowanym (C1-C2). Jest idealną pomocą dla uczniów, studentów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów językowych CAE i CPE.

Książka (264 str.) opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom leksykalnym trenuje wszystkie cztery kompetencje językowe: słownictwo, trudniejsze konstrukcje gramatyczne, czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 17 rozdziałach znajdziesz ciekawe teksty pisane przez native speakera, zaawansowane zagadnienia gramatyczne, liczne ćwiczenia i testy, ciekawostki o kulturze anglosaskiej, a także informacje o niuansach języka angielskiego, takie jak: różnice między odmianą brytyjską a amerykańską czy językiem formalnym i nieformalnym. Dla ułatwienia nauki na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek.

Do kursu dołączono płytę CD, na której znajdziesz 130 min nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów (Brytyjczyka i Amerykanina).

Angielski dla zaawansowanych nie gryzie to kurs, z którym:
- poznajesz zaawansowane słownictwo
- ćwiczysz stosowanie najtrudniejszych zagadnień gramatycznych
- trenujesz wymowę i doskonalisz rozumienie ze słuchu
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz tworzenie wypowiedzi pisemnych różnych typów

Idealne przed CAE i CPE!

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć