Poziom: B1-C1
Business English. Nowa Edycja  (książka + nagrania do pobrania)

Business English. Nowa Edycja (książka + nagrania do pobrania)

Aktualne tematy, ćwiczenia, testy, wzory dokumentów, testy LCCI

ISBN: 978-83-7788-450-8
Data wydania: wrzesień 2014
Stron: 360

Opis

Kurs Business English uczy nowoczesnego języka biznesu. Adresowany jest do osób, które na co dzień w pracy posługują się językiem angielskim, a także studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Pakiet przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Business English uczy specjalistycznego słownictwa, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych, zarówno w kontaktach formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Każdy z 13 rozdziałów Business English składa się z 5 części: Reading, Listening, Writing, Vocabulary, Interesting Facts. W poszczególnych działach zamieszczono: teksty poruszające aktualne tematy, słowniczki, ćwiczenia sprawdzające umijętność czytania i słuchania ze zrozumieniem, wzory dokumentów i listów z komentarzami oraz ciekawostki.

Na końcu podręcznika umieszczono słowniczek angielsko-polski oraz klucz odpowiedzi. Uczący się mają również do dyspozycji 60 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów - do pobrania online.

W Nowej Edycji dodano 10 przykładowych testów - po dwa z każdego poziomu oraz aktualne artykuły dotyczące nowinek biznesowo-technicznych omawiające takie tematy jak: motoryzacja, finanse, marketing i zarządzanie.

Książka przygotowuje do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business. Zawiera informacje o egzaminie i przykładowe testy do wszystkich pięciu poziomów. Tematyka oraz słowmictwo odpowiadają w pełni wymaganiom egzaminacyjnym LCCI.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Edgard od kilku lat udawadnia, że jest No1 jeśli chodzi o języki- i nie inaczej jest tym razem.
Mam nadzieję, że ta książka(+płyta) pozwolą mi na wiosnę zdać egzamin business english.
Rewelacja!!!

- , 2014-10-21
Podziel się ze znajomymi