Poziom: B2-C2
Angielski fiszki Medical English +CD  (1000 fiszek + CD-ROM MP3 z programem i nagraniami + Kolorowe przegródki)

Angielski fiszki Medical English +CD (1000 fiszek + CD-ROM MP3 z programem i nagraniami + Kolorowe przegródki)

Opanuj angielską terminologię medyczną

ISBN: 978-83-7788-322-8
Data wydania: 2013

Opis


Angielski fiszki MEDICAL ENGLISH to wyjątkowy zestaw pozwalający szybko i skutecznie opanować najważniejsze słowa i wyrażenia na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1), przydatne podczas pracy w sektorze ochrony zdrowia. Przeznaczony jest dla studentów medycyny, pielęgniarek i lekarzy przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych i nostryfikacyjnych oraz podejmujących pracę za granicą. Zobacz, jak uczyć się z fiszek!

Kurs tworzą: 1000 ponumerowanych fiszek, płyta z nagraniami i programem multimedialnym oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. W 23 grupach tematycznych zamieszczono słownictwo z zakresu medycyny ogólnej i specjalistycznej (badania, procedury, specjalizacje medyczne, pierwsza pomoc, anatomia, fizjologia, sprzęt i inne). Ponadto dodano fiszki zawierające żargon medyczny i nieformalne określenia (British English) używane przez pacjentów i lekarzy.

Do kursu dołączono program Aktywny Trening.

Dzięki nauce z fiszkami:

- poznasz 1000 słów i wyrażeń niezbędnych do pracy w sektorze służby zdrowia, podczas studiów, kursów i egzaminów,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z zakresu medycyny ogólnej i specjalistycznej oraz poznasz żargon medyczny i nieformalne określenia,
- nauczysz się 1000 przykładowych zdań i poznasz ich użycie w kontekście ,
- z programem Aktywny Trening stworzysz własną playlistę, którą przesłuchasz na dowolnym odtwarzaczu,
- posłuchasz gotowych nagrań MP3 i przećwiczysz wymowę,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Zobacz film

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 8 opinii na temat tego produktu.

Polecam!

Polecam fiszki! Praktyczne slownictwo i zwroty, szeroki zakres. Nagrania pomagają w nauce. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

- , 2019-02-16

polecam, czekam na odpowiednik w języku NIEMIECKIM.

- , 2015-07-07

Produkt ten jest skierowany nie tylko do medycznych laików chcących nauczyć się czegoś nowego i \"skoczyć\" poziom wyżej niż nauka tego co od kilku powtarza się w różnych szkołach , począwszy od podstawówki, a skończywszy na liceum. Zainteresuje on przede wszystkim lekarzy, pielęgniarki przygotowujących się do egzaminów specjalistycznych bądź pracy za granicą. Taki prezent ucieszy również tych, którzy po maturze zdecydowali się studiować medycynę. Ja nie nalezę do żadnej z tych grup , a mimo to uczę się z tych fiszek, ponieważ szukałam jakiegoś urozmaicenia, słówek z jakimi wcześniej się nie spotkałam. Swój cel osiągnęłam, co nie co powtórzyłam, coś nowego na pewno zostało mi w głowie. Skupiłam się na zwrotach ogólnomedycznych , związanych z badaniami, sprzętem ,lekami i niektórymi chorobami. Omijałam żargon i słówka bardzo zaawansowane, bo wiem, że to raczej nigdy mi się do niczego nie przyda. Fiszki jak zresztą wszystkie materiały do nauki języków obcych są dość drogie . Kosztują 59.90 zł, to sporo. Jednak nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo zakres tematyczny jest bardzo szeroki, na jakość zestawu również nie możesz narzekać. Fachowcy utrwalają zdobytą wcześniej wiedzę a amatorzy w dziedzinie medycyny poznają specjalistyczną terminologię. To wszystko dzięki Medical English. Polecam wszystkim zainteresowanym.

- , 2014-08-25

Produkt ten jest skierowany nie tylko do medycznych laików chcących nauczyć się czegoś nowego i \"skoczyć\" poziom wyżej niż nauka tego co od kilku powtarza się w różnych szkołach , począwszy od podstawówki, a skończywszy na liceum. Zainteresuje on przede wszystkim lekarzy, pielęgniarki przygotowujących się do egzaminów specjalistycznych bądź pracy za granicą. Taki prezent ucieszy również tych, którzy po maturze zdecydowali się studiować medycynę. Ja nie nalezę do żadnej z tych grup , a mimo to uczę się z tych fiszek, ponieważ szukałam jakiegoś urozmaicenia, słówek z jakimi wcześniej się nie spotkałam. Swój cel osiągnęłam, co nie co powtórzyłam, coś nowego na pewno zostało mi w głowie. Skupiłam się na zwrotach ogólnomedycznych , związanych z badaniami, sprzętem ,lekami i niektórymi chorobami. Omijałam żargon i słówka bardzo zaawansowane, bo wiem, że to raczej nigdy mi się do niczego nie przyda. Fiszki jak zresztą wszystkie materiały do nauki języków obcych są dość drogie. Kosztują 59.90 zł, to sporo. Jednak nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo zakres tematyczny jest bardzo szeroki, na jakość zestawu również nie możesz narzekać. Fachowcy utrwalają zdobytą wcześniej wiedzę a amatorzy w dziedzinie medycyny poznają specjalistyczną terminologię. To wszystko dzięki Medical English. Polecam wszystkim zainteresowanym.

- , 2014-08-21

Nie zgodzę się z tym, że są za drogie - jakość i zakres włożonej pracy wymagają godziwej zapłaty.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, ponieważ zawierają naprawdę szeroki zakres słownictwa i są ,,mobilne\"-mogę je zabrać wszędzie w torebce. Również czekam na następne ale po rosyjsku:)

- , 2014-04-29

Bardzo przydatne ,w pracy związanej z branżą medyczną, szczególnie fiszki pomocne w nauce. Tylko tego typu materiały do nauki powinny być tańsze.
Proszę koniecznie w języku niemieckim.
Z poważaniem
Iwona Inczyk

- , 2014-04-28

Fiszki zawierają wszystkie, nawet bardzo rzadko używane zwroty medyczne. Do tego można je odsłuchać. Tylko od uczącego zależy czy przyswoi podany materiał. Polecam wszystkim zainteresowanym i systematycznym. Czekam na fiszki medical po niemiecku.

- , 2014-01-02

Bardzo przydatne, pozwalają fachowcom w dziedzinie medycyny odświeżyć wiedzę, utrwalić zwroty w zdaniach, które są dobrane w idealny sposób, a \" medycznym\" laikom poznać słownictwo. Nagrane słówka w formie mp3, mogą towarzyszyć na co dzień w samochodzie. Polecam

- , 2013-12-11
Podziel się ze znajomymi