Poziom: B1-B2
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Danger in High Places

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Danger in High Places

-20%

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-230-6
Data wydania: 2013
Stron: 152

Opis

Na warszawskim Mokotowie, na placu budowy centrum handlowego znalezione zostają zwłoki młodego człowieka. To już drugie ciało odnalezione w tym miejscu. Z ramienia policji śledztwo prowadzi inspektor Robert Nowak, który szybko odkrywa niejasne powiązania na styku świata biznesu i polityki sięgające najwyższych władz miasta… Danger in high places to pierwsza powieść kryminalnego cyklu stworzonego z myślą o osobach uczących się języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii połączysz naukę z przyjemnością czytania, a przy okazji: poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, dodatkowo tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (poziom B1-B2).

Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:
- nauka współczesnego angielskiego słownictwa
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Super!!!

- , 2015-10-05

Książka świetna do nauki, nie dość ze ciekawa opowieść to jeszcze można sie przydatnych zwrotów i słówek nauczyc. Polecam!

- , 2014-05-09

Doskonały sposób na naukę angielskiego

- , 2013-08-01

Jak dla mnie, świetny sposób na naukę angielskiego. Nie można się nudzić.

- , 2013-07-17

Polecam taką formę nauki języka. Książka skonstruowana jest w interesujący i dydaktyczny sposób. Ćwiczenia po każdym rozdziale pomagają zweryfikować, czy na pewno dobrze zrozumieliśmy tekst.

- , 2013-05-21

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi