Język arabski: kursy, podręczniki do nauki języka arabskiego

Arabski nie gryzie! (Książka)

Arabski nie gryzie! (Książka)

Poziom: A1

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa, pisma i gramatyki za pomocą ćwiczeń
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Arabski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Arabski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Poziom: A1-A2

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, zapis alfabetem arabskim i łacińskim
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Arabski Gramatyka z ćwiczeniami

Arabski Gramatyka z ćwiczeniami

Poziom: A1-B1

Praktyczne repetytorium z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych!
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Arabski Krok dalej (Książka + 3 x CD Audio)

Arabski Krok dalej (Książka + 3 x CD Audio)

Poziom: A2-B1

Posługuj się biegle językiem! Rozmawiaj płynnie i swobodnie. Rozbudowane słownictwo, rozmówki, ciekawostki, nauka wymowy.
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język arabski - publikacje do samodzielnej nauki dla osób początkujących oraz znających podstawy

Język arabski należy do najważniejszych języków na świecie, zwłaszcza w arabskim kręgu kulturowym i wśród wyznawców islamu na całej kuli ziemskiej. Nauka języka arabskiego jest w Polsce niszowa i może nie być łatwa. Warto jednak podjąć takie wyzwanie z wielu powodów – dla zaspokojenia ambicji, by korzystać z arabskiego podczas zagranicznych podróży, a być może również, aby podnieść swoją pozycję na rynku pracy. W końcu w Polsce naprawdę niewiele osób może pochwalić się znajomością tego języka.


Podręczniki i książki do nauki arabskiego

Książki do języka arabskiego dostępne w naszym sklepie obejmują poziomy podstawowy i średniozaawansowany. Podręczniki są także dostępne w formie e-booków. Jednym z rekomendowanych kursów jest „Arabski nie gryzie” należący do serii obejmującej wszystkie popularne i przydatne języki. Testy i ćwiczenia, repetytoria, w tym repetytoria gramatyczno-leksykalne – to wszystko można znaleźć w proponowanych przez nas zestawach. Przydatne, zwłaszcza w trakcie wizyty w jednym z krajów arabskich, będą także rozmówki polsko-arabskie. Znajomość słów i zwrotów z pewnością pozytywnie zaskoczy lokalną społeczność.


Język arabski – fiszki do szlifowania słownictwa i zwrotów

Fiszki do języka arabskiego to doskonały sposób na opanowanie arabskiego słownictwa. Zwłaszcza, że arabski alfabet znacząco różni się od łacińskiego i lepiej nam znanych cyrylicy czy greki. Nauka słownictwa i zwrotów będzie więc bardziej efektywna w ten sposób i pomoże lepiej zaznajomić się z pisownią. Fiszki do nauki arabskiego oferujemy w postaci fiszek drukowanych oraz fiszek mp3. Nasi klienci znajdą je również jako część kompleksowych zestawów do nauki języka arabskiego.


Programy i materiały audio do nauki arabskiego

Jednak pisownia i słownictwo to nie jedyne ważne aspekty edukacji. Liczy się także opanowanie specyficznego arabskiego akcentu. Dlatego do naszej oferty włączyliśmy także materiały audio do nauki arabskiego. Kompleksową naukę zapewnią z kolei komputerowe programy do arabskiego. Aplikacje do nauki arabskiego i materiały do pobrania przydadzą się osobom, które poświęcając się przyswajaniu języka, przeznaczają na to każdą wolną chwilę.