Język węgierski: kursy, podręczniki do nauki języka węgierskiego

Węgierski Kurs podstawowy (E-book + nagrania mp3)

Węgierski Kurs podstawowy (E-book + nagrania mp3)

Poziom: A1-A2

Kurs dla początkujących - 1500 niezbędnych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Węgierski Kurs podstawowy (Podręcznik + 2 x Audio CD)

Węgierski Kurs podstawowy (Podręcznik + 2 x Audio CD)

Poziom: A1-A2

Kurs dla początkujących - 1500 niezbędnych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język węgierski

„Polak, Węgier dwa bratanki…” – chyba każdy z nas zna to przysłowie. Dzięki wspólnej historii i wzajemnej sympatii jeszcze chętniej będziemy uczyć się węgierskiego. Mimo, że tego języka używa się tylko na Węgrzech i w niektórych regionach Europy, warto go poznać ze względu na możliwość awansu w pracy oraz wyższej płacy w międzynarodowych firmach. Poza tym, jeżeli planujemy zwiedzić Węgry, warto znać chociaż podstawowe słownictwo i codzienne zwroty.

Podstawa nauki – książki i podręczniki do nauki języka węgierskiego

Książki są niezbędnym elementem nauki każdego języka. Warto zacząć od kursu podstawowego z płytą audio, dzięki czemu będziemy mogli poznać język na wielu płaszczyznach. Podręcznik zawiera aż 1500 niezbędnych zwrotów i słów, ćwiczeń sprawdzających i utrwalających wiedzę, a także podstawy gramatyki. Kurs jest polecany dla osób wybierających się na studia, do pracy, jak i w celach turystycznych. Uczy umiejętności posługiwania się językiem węgierskim zarówno w oficjalnych, jak i nieoficjalnych sytuacjach. Zawarte dialogi z pewnością pozwolą nam utrwalić poznane zwroty i słowa.

Płyty CD do nauki języka węgierskiego – dlaczego warto?

Książki z dołączoną płytą CD to prawdziwa skarbnica wiedzy. Zestaw polecany jest zarówno dla osób, które lubią uczyć się ze słuchu, jak i wzrokowcom. Nagrania profesjonalnych lektorów pozwolą nam osłuchać się z językiem, wymową i wyjątkowym brzmieniem tego języka. Dzięki płycie można szybko utrwalić słówka metodą powtarzania. Kurs zawiera najważniejsze zwroty np. pytanie o drogę, w restauracji, podczas rozmowy o pracę, na zakupach, a także w nagłych zdarzeniach. Różnorodne programy i aplikacje do nauki języka węgierskiego sprawią, że nie stracimy motywacji – w końcu nauka musi mieć coś wspólnego z zabawą.

Odskocznia od podręczników – e-book do nauki języka węgierskiego

Coraz częściej sięgamy po elektroniczne książki. Nic dziwnego, czytnik możemy zabrać ze sobą wszędzie, a szczególnie przydatny będzie podczas podróży na Węgry. Nauka w każdym miejscu i czasie z pewnością pozwoli nam szybciej poznać ten piękny język. Jeżeli chodzi o mp3 sytuacja wygląda bardzo podobnie. Nawet zwiedzając kraj możemy słuchać nagrań i powtarzać codzienne, współczesne zwroty. Różnorodne programy do nauki języka węgierskiego uzupełniają się nawzajem i nie pozwalają nam poddać się stagnacji. Wręcz przeciwnie – dzięki nim nauka może być fascynująca!