Język perski: kursy do nauki języka perskiego

Perski nie gryzie!

Perski nie gryzie!

Poziom: A1

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język perski: kursy do nauki języka perskiego

Język perski zaliczany do języków indoeuropejskich jest językiem ojczystym dla większości mieszkańców współczesnego Iranu. Posługuje się w nim także irańska diaspora rozsiana po całym świecie – w sumie około 50 milionów osób. Blisko 1000 lat perski zapisuje się przy pomocy alfabetu arabskiego. Stanowi to dodatkowe wyzwanie dla osób które pragną się jego nauczyć. Jest to możliwe pod warunkiem skorzystania z dobrze przygotowanych materiałów dydaktycznych. W trakcie wyjazdu do Iranu znajomość języka perskiego będzie niezwykle przydatna. Warto podjąć to wyzwanie jeśli pragniemy w jakiś sposób związać swoje życie z tym krajem.

Podręczniki do nauki języka perskiego

Podstawę nauki języka perskiego stanowią oczywiście profesjonalne książki. Podręczniki do nauki języka polskiego pozwalają dobrze poznać zasady gramatyczne i pisownię. Oba aspekty znajomości języka mogą z początku stanowić spore wyzwanie, ale dobry podręcznik sprawi, że będziemy uczyć się bardzo efektywnie. Warto zacząć od podstawowych zwrotów, które także powinien zawierać dobry podręcznik. Znajomość będzie bardzo przydatna w trakcie wyjazdu do Iranu. Samodzielną naukę z podręczników możemy także wzbogacić o inne materiały dydaktyczne.

Kompleksowy kurs języka perskiego

W naszym wydawnictwie szczególnie polecamy kompleksowy kurs języka perskiego z serii "Nie gryzie". Ten innowacyjny kurs opiera się przede wszystkim na aktywnej nauce słownictwa i gramatyki. Zdobytą wiedzę można wygodnie weryfikować przy pomocy uwzględnionych w kursie ćwiczeń. Z kolei stanowiące dodatek do książki płyty CD z nagraniami profesjonalnych irańskich lektorów pomogą ćwiczyć prawidłowy perski akcent.