Język hindi: kursy multimedialne, książki i pomoce do nauki języka hindi od podstaw

Hindi nie gryzie! + CD (Książka + CD Audio)

Hindi nie gryzie! + CD (Książka + CD Audio)

Poziom: A1

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język hindi: kursy multimedialne, książki i pomoce do nauki języka hindi od podstaw

Obecnie język hindi z pewnością zalicza się do najważniejszych języków świata. Jako ojczystym posługuje się nim około 180 mln osób, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę dialekty regionalne, liczba zrośnie do ponad 400 mln użytkowników. Hindi jest językiem urzędowym w Indiach, gdzie odgrywa najważniejszą rolę obok angielskiego. Posługuje się nim także hinduska diaspora zamieszkująca Europę, Stany Zjednoczone i wiele krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jego użytkowników spotkamy praktycznie na całym świecie.

Książki i podręczniki do nauki hindi

Podstawy języka hindi mogą okazać się przydatne w trakcie coraz bardzie popularnych wyjazdów turystycznych do Indii. Z pewnością ułatwią również ewentualne kontakty biznesowe z partnerami z tego kraju. Kluczową rolę w nauce ogrywają oczywiście książki i podręczniki do nauki języka hindi. Dzięki nim zrozumiemy podstawy gramatyki, nauczymy się czytać ze zrozumieniem, jak również będziemy przyswajać ważne słownictwo i zwroty. Chociaż obecnie mamy do dyspozycji wiele materiałów multimedialnych i interaktywnych, zawsze warto wspomóc naukę również korzystając z podręcznika.

Język hindi – materiały audio

Płyty CD do hindi podobnie jak w przypadku wszystkich innych języków to niezmiennie doskonałe narzędzie do ćwiczenia prawidłowej wymowy. W przypadku egzotycznych języków ma to szczególne znaczenie. Dzięki audiobookom do nauki hindi jeszcze lepiej oswajamy się z wymową.

Pozostałe materiały dydaktyczne

Pragnąc poznać w ekspresowym tempie podstawy językowe i zacząć się dość swobodnie porozumiewać z native speakerami, warto sięgnąć po kompleksowe programy do nauki hindi. Z kolei w naszym wydawnictwie ciekawą propozycję stanowi podręcznik z płytami audio CD z serii Hindi Nie Gryzie. To ponad 100 stron efektywnej nauki oraz 60 godzin nagrań profesjonalnych lektorów. Wiedza przekazywana jest w niezwykle przystępny sposób, co przyspiesza naukę.