Język hebrajski: kursy, podręczniki do nauki języka hebrajskiego

Hebrajski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Hebrajski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Poziom: A1-A2

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język hebrajski

Język hebrajski ma około 3 tysięcy lat, a swoje drugie życie otrzymał na początku XX wieku, gdy ponownie zaczęto używać go w praktyce. Nauka języka hebrajskiego jest bardzo ważna podczas studiów na kierunku judaistycznym. Kulturę tworzy między innymi język, dlatego dzięki nauce będziemy mogli poznać naród żydowski w szeroki zakresie. Język hebrajski pomaga w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, również w kontaktach z klientami zagranicznymi. Wielu studentów judaistyki odwiedza, studiuje, a nawet podejmuje pracę w Izraelu. Jednak to nie wszystkie korzyści z nauki tego języka.

Kurs do nauki hebrajskiego – poznaj fascynującą kulturę Izraela

Nie trzeba studiować, ani podejmować pracy w Izraelu, aby zacząć uczyć się hebrajskiego. Poznawanie tego języka to fascynująca przygoda – możemy lepiej poznać historię, kulturę, tradycję czy obyczaje Żydów. Nauka hebrajskiego może przynieść ogromną satysfakcję. W EDGARD możesz znaleźć kursy, na które składają się podręcznik oraz płyty CD do hebrajskiego. To podstawa w poznawaniu tego języka.

Dzięki książkom do nauki języka hebrajskiego nie tylko poznamy gramatykę, ale również praktyczne dialogi, zwroty czy słówka. Kurs umożliwia zrozumienie wyrażeń często używanych w codziennym życiu (m.in. zakupy, praca, podróż, praca). Płyty CD pomoże osłuchać się z językiem, poznać melodię oraz wymowę. Wszystko zostało udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Język hebrajski. Kursy z nagraniami do nauki języka hebrajskiego dla osób początkujących (poziom A1-A2). Kursy przeznaczone są do samodzielnej nauki i opierają się na rozwiązywaniu ćwiczeń, dzięki którym poznasz podstawy języka hebrajskiego i nauczyć się poprawnej wymowy. Podręcznik do hebrajskiego pozwoli w krótkim czasie przyswoić najważniejsze słowa, zwroty oraz gramatykę. Do książki dołączone są wysokiej jakości nagrania, dzięki którym można osłuchać się z prawidłową wymową oraz melodią języka hebrajskiego. Praktyczne kursy języka hebrajskiego wydawnictwa EDGARD pozwolą opanować język na poziomie A2 i bez problemu porozumieć się na poziomie podstawowym. W skład kursu wchodzą dwie płyty audio CD oraz książka zawierająca zapis nagrań, ćwiczenia oraz ciekawostki dotyczące obyczajów i kultury Izraela. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z nauką języka hebrajskiego, zapoznaj się z publikacji wydawnictwa EDGARD!