Wyniki wyszukiwania

Język

Chcę korzystać z

Język chorwacki: kursy, podręczniki do nauki języka chorwackiego

Chorwacki Kurs podstawowy (Książka + 3 x Audio CD )
-30%

Chorwacki Kurs podstawowy (Książka + 3 x Audio CD )

Poziom: A1-A2

1700 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki.
więcej
Zawiera
Nauczysz się

Język chorwacki. Kursy do samodzielnej nauki języka chorwackiego dla osób początkujących (A1-A2). Praktyczne kursy przybliżają współczesne słownictwo i uczą gotowych wzorców komunikacyjnych, przydatnych na przykład podczas wakacji w takich sytuacjach, jak pytanie o drogę, składanie zamówienia w restauracji czy zakupy w sklepie. Planując wyjazd do Chorwacji, warto poznać przynajmniej podstawy miejscowego języka, np. zwroty grzecznościowe, liczebniki, czy powiedzenia codzienne, które znacznie ułatwią porozumiewanie się z Chorwatami.

W ofercie EDGARD dostępny jest kurs języka chorwackiego na poziomie podstawowym A1-A2, który pozwoli opanować najważniejsze zwroty i słowa potrzebne w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. Podręcznik do chorwackiego zawiera interesujące ćwiczenia, przykłady dialogów, praktyczne wskazówki, ciekawostki, a w części gramatycznej przedstawione zostały najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające. Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę.

Jeżeli chcesz rozpocząć samodzielną naukę podstaw języka chorwackiego bądź przypomnieć sobie wcześniej poznane zwroty oraz gramatykę, zapoznaj się z ofertą wydawnictwa EDGARD!