Edgard jezykiobce.pl Samosedno poradniki
Znajdź w sklepie:
Wybierz język:
  angielski
  amerykański
  dla dzieci
  arabski
  chiński
  chorwacki
  czeski
  duński
  fiński
  francuski
  grecki
  hebrajski
  hiszpański
  japoński
  koreański
  łaciński
  niderlandzki
  niemiecki
  norweski
  portugalski
  rosyjski
  słowacki
  szwedzki
  turecki
  ukraiński
  węgierski
  włoski
  polish for foreigners


Nasz e-sklep na 7 m-cu w rankingu Money.pl i Wprost!

Kontakt

Edgard
ul. Belgijska 11
02-511 Warszawa
tel: 022 853-11-38
4311701Angielski
Kurs dla wiecznie początkujących

Unikalny kurs dla dorosłych
8xCD + książka + program multimedialny


O kursie
Przykładowe ekrany
Fragment: Czasowniki nieregularne
Przykłady nagrań

 
cena: 69.90 zł
 
Poziom: A1 - B2
Stron: 208
ISBN: 978-83-60415-51-1

O kursie

Aby lepiej mówić i więcej rozumieć!


Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest unikalnym pakietem dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, jednak w dalszym ciągu mają trudności z komunikowaniem się w języku angielskim.

W skład Kursu wchodzą:

Drukowany podręcznik (208 stron)
Zestaw siedmiu płyt
Program komputerowy

Kurs umożliwia naukę w sposób zintegrowany lub przy wykorzystaniu wybranych pomocy - w zależności od sytuacji: na komputerze, w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.

Każdy z nośników (program, płyty, podręcznik) podzielony jest na siedem części - tygodni. W trakcie nauki poznasz nie tylko nowe słownictwo, lecz także poszerzysz znajomość języka, powtórzysz gramatykę i, przede wszystkim, nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Siedem części dokładnie omawia tematy związane m. in. z: cechami charakteru, nawiązywaniem kontaktów, poszukiwaniem pracy, zakupami, jedzeniem, czasem wolnym, podróżowaniem czy nagłymi zdarzeniami. W ostatnim rozdziale znajdują się oryginalne teksty i konwersacje dotyczące kultury brytyjskiej oraz aktualnych problemów społecznych.


Podręcznik
Drukowany podręcznik zawiera: pełen zapis wszystkich nagrań, tłumaczenia, słowniczki i ćwiczenia z odpowiedziami. W kolejnych, dowcipnie zilustrowanych rozdziałach klarownie wyjaśniono najważniejsze zagadnienia gramatyczne, m.in. zasady tworzenia zdań, pytań i przeczeń, czasy przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.Siedem płyt CD
Zamieszczone na siedmiu płytach nagrania (6 godzin) w wykonaniu native speakerów są wzorcem komunikowania się, uczą prawidłowej wymowy i umożliwiają osłuchanie się ze współczesnym językiem angielskim.

Program komputerowy
Opracowany specjalnie na potrzeby kursu program komputerowy uczy słownictwa i gramatyki oraz kształci umiejętność rozumienia ze słuchu. Zawiera nagrania w wykonaniu native speakerów i gry językowe. Program umożliwia naukę i powtórkę przy pomocy aż 10 rodzajów ćwiczeń, m. in. dyktando, tłumaczenie, uzupełnianie zdań i tabel oraz różnych testów.

Kurs polecamy każdej osobie, która chce szybko odświeżyć znajomość języka, oraz wszystkim pragnącym poszerzyć zasób słownictwa tak, aby lepiej mówić i więcej rozumieć.

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest nową edycją kursu English for You.

Polecamy również kurs: Angielski Kurs dla wiecznie początkujących wersja mp3 z nagraniami w formacie mp3.

Zobacz też: Angielski Krok dalej, Profesor Henry 6.0 Słownictwo 1 i 2, Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne, Angielski Konwersacje dla początkujących, Angielski Kurs podstawowy, Angielski Niezbędne zwroty i wyrażenia, Angielski MultiPakiet.


Przykładowe ekrany z kursu


Przykłady nagrań dźwiękowych

Lekcja 3 Kuchnia brytyjska (fragment)  135KB
Lekcja 5 Rodzina Beckhamów (fragment)  242KB
Lekcja 8 Odprawa celna (fragment)  212KB