• Wyprzedaż!

Kapitan Nauka Pakiet Piszę i zmazuję Figury (54 ścieralne karty + dodatkowe duże karty + mazak)

Nauka rysowania figur i przygotowanie do nauki pisania

  • ISBN: 978-83-7788-444-7
28,48 zł

Opis


Pakiet Piszę i zmazuję Figury to:
- trening rączki i przygotowanie do nauki pisania
- nauka rysowania figur
- rozwijanie grafomotoryki poprzez rysowanie po śladzie
- ćwiczenie koncentracji i umiejętności logicznego myślenia
- 54 strony ścieralnych kart z ciekawymi zadaniami + duże karty z ekstra ćwiczeniami
- specjalny mazak ze ścierającą końcówką


Pakiet Piszę i zmazuję Figury to wyjątkowy zestaw 54 stron ścieralnych kart do nauki rysowania i rozpoznawania figur dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci poznają podstawowe figury, uzupełniają obrazki oraz ćwiczą wyobraźnię. Karty nadają się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć figury tak często, aby dziecko mogło się ich bez trudu nauczyć. Na awersie karty znajduje się figura oraz rysunek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono zadania, rebusy oraz obrazki ułatwiające dziecku zapamiętanie figur. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość.

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rozpoznawaniem figur, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć