Kieszonkowiec przyrodniczy Zoo liga (8+)

Kieszonkowiec przyrodniczy Zoo liga (8+)

-30%

Wciągająca gra karciana dla miłośników zwierząt!

ISBN: 978-83-6588-410-7
Data wydania: luty 2018

Kieszonkowiec przyrodniczy Zoo liga, to wciągająca karcianka dla miłośników zwierząt już od 8 roku życia. Zobacz, jak grać w Kieszonkowce!

Podczas angażującej rozgrywki poznasz najsprytniejsze zwierzęta z różnych gromad, odwiedzisz oceany i lasy wszystkich kontynentów w poszukiwaniu najmniejszych i największych gatunków, odnajdziesz najlepiej zakamuflowane płazy czy gady i przekonasz się, że świat zwierząt skrywa jeszcze wiele tajemnic!


6 zróżnicowanych wariantów rozgrywki zapewni wiele godzin świetnej, rozwijającej zabawy. Wybierz swój ulubiony wariant: Kolekcjonera, Snapa, Pudło, Klapka, Dokładkę albo Wyścigi, graj z rodziną lub koleżankami i kolegami z klasy i poznawaj rekordzistów w świecie zwierząt.

                 Kieszonkowiec przyrodniczy Zoo liga (8+)

Wygodny, poręczny format sprawia, że gra bez problemu zmieści się do plecaka, torebki czy kieszeni. Oryginalne ilustracje wykonała Joanna Jurczak.

W edukacyjnej serii Kieszonkowce znajdują się gry, zagadki logiczne i quizy karciane do nauki matematyki, geografii i języka angielskiego, ćwiczenia myślenia logicznego i rozwijania wiedzy.

Który owad jest najsilniejszy? Ile gadów może się zmieścić na główce zapałki? Który ptak żyje najdłużej? Kto jest niebezpieczniejszy: gepard czy hipopotam?

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-8 lat
Czas gry: 10-20 minut

               

Zasady gry

 

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi