Poziom: A1-B2
Profesor Pedro Słownictwo (2 x CD ROM + 1 x CD Audio)
Produkt chwilowo niedostępny

Profesor Pedro Słownictwo (2 x CD ROM + 1 x CD Audio)

Multimedialny kurs słownictwa wraz z systemem powtórek dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

ISBN: 590-37-9276-782-1
Data wydania: listopad 2007

Opis

Profesor Pedro Słownictwo intensywnie i wszechstronnie uczy hiszpańskich słówek, wyrażeń i zdań. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, który czyni naukę niezwykle efektywną. Dzięki niemu uczenie się zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod.

O programie

7 000 najpotrzebniejszych słów i zwrotów hiszpańskich
Profesor Pedro Słownictwo przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych chcących swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim, a także wszystkich przygotowujących się do egzaminów i matury. Program wszechstronnie i skutecznie uczy kilku tysięcy najbardziej przydatnych słówek i zwrotów hiszpańskich. Zawiera również 1300 przykładowych zdań, które pokazują znaczenie słów w kontekście. Baza słówek programu została opracowana na podstawie częstości występowania wyrazów we współczesnym języku hiszpańskim i zawiera przeszło 6 000 wyrażeń z kilkudziesięciu grup tematycznych, a także zwroty z języka mówionego oraz idiomy. Należy pamiętać, że do swobodnej konwersacji w obcym języku wystarczy znajomość 3 tysięcy słów!

Inteligentny system powtórek optymalizuje proces nauki - uczysz się szybko i efektywnie!
Profesor Pedro niezwykle skutecznie uczy nowych słówek poprzez wyznaczanie optymalnych terminów powtórek. Wszystkie słowa, zwroty i zdania, które kiedykolwiek zostały przećwiczone, przechodzą do sekcji powtórek. Na podstawie uzyskanych wyników program określa stopień zapamiętania danego słówka i dobiera najlepszy czas i zakres powtórki, tak, aby słowa stale pozostawały w pamięci. Algorytm wyznaczania powtórek wykorzystany w Profesorze rozwijany jest od 1996 roku i, jak pokazuje doświadczenie tysięcy zadowolonych Użytkowników, przynosi wymierne efekty w nauce słówek. Dzięki algorytmowi czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Urozmaicone ćwiczenia uczą pisania, tłumaczenia, rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy
Profesor to jedyny program, który uczy słownictwa przy pomocy aż 17 różnych rodzajów ćwiczeń do wyboru. Dzięki temu nie tylko poznasz tysiące nowych słów, ale także nauczysz się swobodnie porozumiewać w języku hiszpańskim. Dodatkowo program kształci rozumienie ze słuchu (7 000 nagrań native speakerów), utrwala zasady gramatyki i ortografii, a opcja nagrywania przez mikrofon pozwala nabrać właściwego akcentu.

Dodawanie własnych słówek oraz wygodny generator ćwiczeń
Łatwy w obsłudze generator umożliwia tworzenie zestawów słów i zdań do nauki według indywidualnych potrzeb. Jednocześnie pozwala na dodawanie nowych wyrazów i zdań oraz importowanie zewnętrznych baz słówek, również w innych językach. Dzięki generatorowi dodajesz słówka, wybierasz typy ćwiczeń i samodzielnie określasz zakres i sposób nauki.

Tworzenie krzyżówek, gry językowe i nauka słówek na ilustracjach
Uzupełnieniem nauki z Profesorem jest szereg gier i łamigłówek językowych oraz nauka słownictwa w oparciu o ilustracje. Oprócz gotowych zestawów ćwiczeń, program daje możliwość samodzielnego tworzenia krzyżówek i zadań, co uatrakcyjnia i uprzyjemnia naukę.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe:

- system operacyjny Windows 2000 PL, XP PL, Vista PL, 7, 8 PL, 10
- ok. 890 MB miejsca na dysku twardym
- CD-ROMx16
- pamięć operacyjna 256 Mb
- karta graficzna TrueColor 1024x768
- karta dźwiękowa
- 96 DPI

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Fantastyczna, prosta i skuteczna forma nauki. Prosze, zrobcie wersje na androida, zeby moc robic cwiczenia z Pedrem gdziekolwiek sie jest!

- , 2012-10-15

Od kilku lat uczę się hiszpańskiego z Profesorem Pedro i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Opanowałam całe dostępne w programie słownictwo, dzięki czemu wzbogaciłam swoją wiedzę nie tylko w zakresie podstawowych i najczęściej używanych zwrotów, ale poznałam również słownictwo fachowe i rzadko spotykane. Gorąco zachęcam do edukacji z Prof.Pedrem!

- , 2010-02-22

To doskonały program. Polecam go wszystkim chcącym nauczyć się hiszpańskiego. Mi bardzo pomógł nauczyć się akurat takiego słownictwa, o jakie mi chodziło.

- , 2010-02-08

Nauka słownictwa z Profesorem Pedro to rewelacyjna forma nauki. Według mnie jest to przede wszystkim bardzo przyjemny sposób edukacji. Słownictwo zawarte w programie jest niezwykle zróżnicowane i pozwala odbiorcy zdobyć bardzo szeroką wiedzę. Ponadto chwalę sobie także opcję, dzięki której mogę dodawać do bazy swoje własne słownictwo, co też czynię, bowiem nie wszystkie interesujące mnie zwroty znajduję w programie. W ramach nauki języka oglądam filmy i seriale po hiszpańsku, gdzie stykam się z nowym słownictwem, którego natychmiast poszukuję w kursie Profesor Pedro, a gdy go nie znajduję - sama wprowadzam do bazy. Dlatego też niezwykle chwalę sobie korzystanie z tego programu. Dzięki niemu dysponuję coraz większym zasobem słownictwa, co ułatwia mi komunikację w tym języku.

- , 2009-08-19
Podziel się ze znajomymi