• Wyprzedaż!

Kapitan Nauka Pakiet Piszę i zmazuję Literki (54 ścieralne karty + dodatkowe duże karty + mazak)

Nauka pisania alfabetu i pierwszych słów

  • ISBN: 978-83-7788-442-3
28,48 zł

Opis


Pakiet Piszę i zmazuję Literki to:
- nauka pisania alfabetu i pierwszych słów
- rozwijanie grafomotoryki poprzez rysowanie po śladzie
- ćwiczenie koncentracji i umiejętności logicznego myślenia
- 54 strony ścieralnych kart z ciekawymi zadaniami + duże karty z ekstra ćwiczeniami
- specjalny mazak ze ścierającą końcówką

Pakiet Piszę i zmazuję Literki to wyjątkowy zestaw 54 stronścieralnych kart do nauki pisania i czytania dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci uczą się pierwszych literek, uzupełniają wyrazy i ćwiczą alfabet. Karty nadają się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć liczby tak często, aby dziecko mogło się ich bez trudu nauczyć. Na awersie karty znajduje się litera oraz szlaczek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono przykładowe słowo oraz obrazek pomagający dziecku skojarzyć literę z wyrazem, co ułatwia naukę. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość.

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć