Konkurs dla księgarzy - Kapitan Nauka i Edgard Games

Prowadzisz sklep z grami i zabawkami, książkami lub artykułami piśmiennymi?

Weź udział w konkursie „Gwiazdka z Kapitanem Nauką i Edgard Games” i wygraj bony Sodexo o wartości 3000 zł lub 1500 zł! 

Co zrobić, żeby wygrać bony Sodexo o wartości 3000 zł lub 1500 zł?

• W dniach 19.10-28.02.2021 r. dokonaj jednorazowego zakupu produktów Kapitana Nauki lub/i Edgard Games na kwotę 5000 zł netto, liczoną według sugerowanych przez Organizatora cen detalicznych netto produktu. 

• Przygotuj ekspozycję produktów Kapitana Nauki lub Edgard Games

• Zrób 3 różniące się zdjęcia ekspozycji, w tym jedno z dalszej perspektywy obejmujące całą ekspozycję. Zdjęcia w dobrej rozdzielczości, minimum 1024x768px.

• Wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi dokumentami oraz zdjęciami na adres: konkurs@edgard.pl

A może jesteś Przedstawicielem Dystrybutora?

Również możesz wziąć udział w konkursie „Gwiazdka z Kapitanem Nauką i Edgard Games” i wygrać bony Sodexo o wartość 1500 zł lub 750 zł!

Zadbaj o to, aby jak najwięcej Twoich klientów wzięło udział w konkursie i wskazało Ciebie jako Przedstawiciela Dystrybutora, u którego dokonało zakupu!

Jesteś Dystrybutorem, a nie ma Cię na Wykazie Dystrybutorów?

Napisz maila na adres: konkurs@edgard.pl. Osoba z naszego działu handlowego skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. Dołączysz do konkursu, zapoznasz Klientów z polską marką gier edukacyjnych i dasz szansę na wygraną swojemu Przedstawicielowi!

W konkursie zostaną nagrodzone 3 najlepsze prace konkursowe oraz 3 Przedstawicieli Dystrybutora, którzy zostaną wskazani przez największą liczbę Uczestników Konkursu.

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie.

Regulamin konkursu

Aneks do regulaminu

Załącznik 1 - Wykaz Dystrybutorów

Załącznik 2 - Zgłoszenie do konkursu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć