Poziom: B2-C1
Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych (Książka)

Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Przygotuj się do matury, CAE i CPE!

ISBN: 978-83-6182-870-9
Stron: 128

Opis

Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych:
- ponad 50 zagadnień gramatycznych: compound adjectives, conditionals, inversion, relative pronouns,
- 1500 wyrażeń, idiomów, phrasal verbs i kolokacji,
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- przygotowanie do matury, CAE i CPE,
- indeks tematów i zagadnień gramatycznych.

Testy gramatyczno-leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym (B2-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie rozszerzonym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą utrwalić znajomość gramatyki na poziomie zaawansowanym i powtórzyć wybrane zagadnienia m.in. czasy, stronę bierną, czasowniki modalne, użycie przyimków.

Podręcznik (128 str.) obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w ponad 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce, np. word formation, zadania wielokrotnego wyboru, transformacje i parafrazy, open cloze pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Testy są świetne, poziom dokładnie taki, jak w opisie. Polecam jako dobre przygotowanie do różnych egzaminów

- , 2016-02-09

Szczerze polecam tę pozycję. Jest dobra dla uczniów (zwłaszcza maturzystów), którzy chcą sprawdzić i utrwalić wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki oraz dla nauczycieli, dla których gotowe i dobre testy to spore ułatwienie.

- , 2013-01-30

Jestem bardzo zadowolona z książki. Zadania są pomysłowe, słownictwo zaawansowane, ale bez przesady. Polecam.

- , 2012-10-23

Warto sprawdzić swoje umiejętności i perfekcyjnie przygotować się do egzaminów poprzez rozwiązywanie ciekawych, różnorodnych testów. Warto także ciągle się rozwijać i doskonalić. Dzięki tym testom można poszerzyć zasób słownictwa, jak również sprawności gramatyczne! Rewelacyjna pozycja, polecam i potwierdzam skuteczność na sobie:)

- , 2012-01-19
Podziel się ze znajomymi