Poziomy:

  • B1
  • B2

Nauczysz się:

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Danger in High Places NOWE WYDANIE

Książka

23,71 zł
20,15 zł

Opis

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

Warszawski  Mokotów. Na placu budowy centrum handlowego znalezione zostają zwłoki aktywisty, walczącego deweloperów. To już drugie ciało odnalezione w tym miejscu. Prowadzący sprawę Robert Nowak odkrywa niejasne powiązania na styku świata biznesu i polityki sięgające najwyższych władz miasta…Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

 Danger in high places” to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego, łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej oraz doskonalenie umiejętności językowych poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń.  Podczas czytania poznasz współczesne angielskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

 Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, dodatkowo tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (poziom B1-B2).

Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:

- trzymająca w napięciu akcja

- tłumaczenia trudnych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki

- współczesne angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2)

- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych

- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

 

  • ISBN: 978-83-6721-556-5
  • Data wydania: czerwiec 2016
  • Stron: 152
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć