• -20%
-20%
Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • A2
  • B1
  • B2

Nauczysz się:

Business English Najważniejsze zwroty


  • ISBN: 978-83-7788-515-4
  • Data wydania: 27.04.2015
  • Stron: 176
  • Zawartość: Książka
33,24 zł
26,59 zł

Opis

Business English Najważniejsze zwroty to repetytorium leksykalne prezentujące angielskie wyrażenia i kolokacje niezbędne w biznesie i w pracy. Książka zawiera 20 podzielonych tematycznie rozdziałów, ponad 80 ćwiczeń utrwalających słownictwo, przykłady wskazujące konteksty użycia wyrażeń, test podsumowujący oraz klucz odpowiedzi. Podręcznik pomaga utrwalić znajomość blisko 1200 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w świecie biznesu.

Książka powstała z myślą o osobach znających podstawy języka angielskiego oraz średnio zaawansowanych (poziom A2-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą utrwalić oraz poszerzyć znajomość zwrotów charakterystycznych dla Business English.

Kurs uczy najważniejszych słów, kolokacji oraz wyrażeń związanych z takimi zagadnieniami jak: rozmowa o pracę, prezentacje i spotkania biznesowe, negocjacje, obowiązki zawodowe, księgowość, IT, transport, finanse, zarządzanie, marketing, reklama, sprzedaż i obsługa klienta. Business English Najważniejsze zwroty to również przydatne repetytorium dla osób pragnących poszerzyć swoje słownictwo przed przystąpieniem do egzaminów LCCI.

Unikalna struktura książki ułatwia naukę i zapamiętywanie – każdy zwrot zilustrowany jest zdaniem pokazującym jego prawidłowe użycie. Na końcu każdego rozdziału znajdują się różnorodne ćwiczenia utrwalające poznane słownictwo oraz doskonalące umiejętność komunikowania się podczas rozmów biznesowych.

Opanuj zwroty niezbędne w biznesie i w pracy!

- blisko 1200 słów, wyrażeń, zwrotów i kolokacji
- przykłady użycia zwrotów w zdaniach
- ponad 80 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- test podsumowujący
- 20 rozdziałów tematycznych
- współczesny język angielski

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć