Poziom: A2-B1
Angielski z kryminałem Cold Little Hand - aplikacja mobilna
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski z kryminałem Cold Little Hand - aplikacja mobilna

Angielski z kryminałem Cold Little Hand to więcej niż książka.

Opis

Angielski z kryminałem Cold Little Hand - aplikacja mobilna - nauka języka angielskiegoDo nauki angielskiego zniechęca Cię niekończąca się lista słówek i reguł gramatycznych do zapamiętania? Najwyższy czas na zmianę - dzięki aplikacji Angielski z kryminałem poczujesz, że nauka języka do przyjemność, której nie sposób się oprzeć!

Współczesny Londyn. Harper, tajny agent działający na zlecenie Interpolu podejmuje się misji rozpracowania kartelu handlarzy książek. Książek niezwykłych - białych kruków wartych miliony. Biznes opanowany jest przez przestępców, jugosłowiańskich zbrodniarzy wojennych i ich brytyjskich pomocników.

Dzięki aplikacji możesz uczyć się języka w każdym miejscu i w każdej chwili!

Do czytania:
Dzięki wciągającej fabule doskonalisz rozumienie tekstu, poznajesz słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne właściwe dla żywego, współczesnego języka. Tłumaczenia trudniejszych słówek umieszczono w tekście - poznasz je, klikając w słówko.

Do słuchania:
Wysokiej jakości nagranie tekstu czytanego przez native speaker'a daje możliwość uczenia się angielskiego w każdych okolicznościach. Słuchając oryginalnego brytyjskiego akcentu, poprawiasz swoją wymowę i ćwiczysz rozumienie ze słuchu. Z aplikacją możesz w wygodny sposób odsłuchiwać nagrań podzielonych na paragrafy.

Do nauki:
Każdy rozdział kryminału uzupełniają ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu oraz zadania leksykalno-gramatyczne, dzięki którym aktywnie utrwalisz nowe słownictwo.

Do powtarzania:
W audiosłowniczku łatwo odszukasz trudniejsze słowa i wyrażenia z tekstu. Możesz też powtarzać z nim słówka, wybierając określoną partię materiału i kolejność odtwarzania nagrań.

Angielski z kryminałem Cold Little Hand - aplikacja mobilna - kurs angielskiegoPobierz aplikację za darmo na swój telefon.

Zaciekawiła Cię akcja i jesteś ciekawy jak się potoczy?
Kup pełną wersję aplikacji (teksty, nagrania, ćwiczenia i audiosłowniczek) w promocyjnej cenie. Możesz też uzyskać dostęp tylko do wybranych przez Ciebie sekcji (tekst z nagraniami, ćwiczenia lub audiosłowniczek).

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Angielski z kryminałem to aplikacja na telefon od wydawnictwa EDGARD. Czym ta aplikacja tak naprawdę jest? Otóż dostajemy wartką historię detektywistyczną napisaną w całości w języku angielskim, którą dodatkowo będziemy mogli wysłuchać dzięki wgranemu lektorowi.

Zakochałam się w Angielskim z kryminałem od pierwszych \"stron\". Uwielbiam wartką akcję, a dobrej historii - a taką też jest powieść Cold Little Hand Kevina Hadleya - się po prostu nie odmawia. Możecie mi wierzyć, iż w pewnym momencie nawet najbardziej sceptycznie nastawiony do takiej formy czytelnictwa czytelnik po prostu wkręci się w tę krwawą przygodę!

Jeżeli martwicie się, że jakiegoś słówka nie znacie, spieszę z pocieszeniem, iż wybrane - trudniejsze - słówka posiadają natychmiastowe wytłumaczenie w języku polskim. Wystarczy tylko kliknąć i zapamiętać. A jak sprawdzić, czy zapamiętaliśmy dany fraz? To proste! Każdy rozdział posiada audiosłowniczek. Szybko i przyjemnie nauczymy się nie tylko, jak się coś pisze, ale także jak się wymawia.

Mało tego! Do każdego rozdziału otrzymujemy ćwiczenia, dzięki którym będziemy mogli sprawdzić, czy aby na pewno zrozumieliśmy cały rozdział. Wystarczy tylko wejść w Rozumienie tekstu i tam zadecydować, czy dane zdanie jest prawdziwe, czy też może fałszywe.

Bardzo odpowiada mi także forma wykonania tej aplikacji. Jest naprawdę prosta i łatwa do zrozumienia, dzięki czemu nawet typowy laik niechętny do technologii łatwo odnajdzie się w Angielskim z kryminałem. W końcu co jest trudnego w kliknięciu? A na tym właśnie opiera się ta Aplikacja na telefon - na jednym ruchu palcem i przyjemności wsłuchiwania się w tekst.

Co jest godne uwagi - i warte podkreślenia - to fakt, iż to powieść schowana w telefonie, czyli w czymś, bez czego nie wychodzimy z domu, i to właśnie po to urządzenie sięgamy najczęściej - także wtedy, kiedy się nam nudzi. Czy to nie niesamowite, iż nareszcie zamiast się nudzić w kolejce w urzędzie zamiast patrzyć się w pusty ekran, będziemy mogli wejść w zupełnie inny świat - świat kryminału?!

Jeżeli chociaż trochę Was zainteresowałam, zachęcam do pobrania darmowej wersji tej aplikacji i przekonaniu się, dlaczego tak bardzo wychwalam to małe cudeńko? Naprawdę za grosze możecie zdobyć pełną wersję - a uwierzcie mi: WARTO!

- , 2015-12-16

Aplikacja jest dopracowana, wszystko działa bez zarzutów. Dzięki nagraniom można osłuchać się z tekstem, przetłumaczone są też trudniejsze słówka. Według mnie jest to świetna opcja dla osób, które chcą zacząć czytanie po angielsku. Historia, mimo że krótka, to jest wciągająca. Polecam!

- , 2015-10-19

Aplikacja dopracowana, działa świetnie. Korzystałam na tablecie z Androidem. Słuchanie i jednocześnie patrzenie w tekst jest świetną i skuteczną formą nauki. Do tego mamy wciągające ćwiczenie na słownictwo oraz na zrozumienie treści. Świetna sprawa, nauka przychodzi sama.

- , 2015-09-17
Podziel się ze znajomymi