Poziom: B1-B2
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami A Way Out of Hell

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami A Way Out of Hell

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-259-7
Data wydania: 2013
Stron: 152

Opis

Wielka Brytania po aferze podsłuchowej tabloidu "News of the World". Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. Jego siostrzeniec, odbywający staż w londyńskiej gazecie, nie wierzy w oficjalną wersją wydarzeń. Podejmuje prywatne śledztwo i wpada na trop intrygi rodem z najlepszych powieści Fredericka Forsytha. Rozwiązanie wymaga przebiegłości błyskotliwego detektywa Edwardsa, który przeniknie w mroczny świat mariażu polityki, biznesu i mediów.

Współczesna Anglia targana skandalami medialno-politycznymi, tajne stowarzyszenia, listy pełne klątw i gróźb oraz początkujący dziennikarz szukający prawdy. „A Way Out of Hell” to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:
- nauka współczesnego angielskiego słownictwa
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Bardzo dobre!!!

- , 2015-10-05

To jest już trzecia książka którą kupiłam. Wszystkie angielskie kryminały. Uważam że są świetne do poszerzania słownictwa i nauki przez czytanie dobrze napisanego kryminału. Wszystkie trudniejsze słówka wyjaśnione na marginesie i oczywiście ćwiczenia które też dużo dają w nauce. Polecam z czystym sumieniem

- , 2013-09-23

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi